Programınıza ID ŞİFRE İLE GİRMEK //DERS

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Merhaba THT Ailesi

Emekleriniz İçin Size Programınıza Girerken Şifre ve ID İle Girmeyi Anlatmaya Çalıştım Hatam Varsa Af Ola...

Yararlı Olursa Sabit Pls

Videonun Kalitesi Birden Düştü Anlayamadım Neden...Siz HD Olarak İzleyebilirsiniz Biraz Uzun Oldu K.b. Bugünlere Gelmemde Yardımcı Olduğu İçin Evillorda Teşekkürü Borç Bilirim...

Neyse Bu Kadar Geyik YeteR :D

Videomuz:

Filmim - YouTube

Kodlar;​

Kod:
If TextBox1.Text = "hakops" And TextBox2.Text = "THT" Then
            MsgBox("Hoş Geldiniz...")
            TextBox1.Visible = False
            TextBox2.Visible = False
            Label1.Visible = False
            Label2.Visible = False
            Button1.Visible = False
            Me.Hide()
            Form2.Show()
        Else
            MsgBox("Hatalı Kullanıcı Adı/Şifre !")
        End If

Saat Kodu:label1.text = TimeOfDay

Anlamadığınız Konuyu Sorabilirsiniz...

EMEĞE SAYGI BİR TEŞEKKÜR YETER...

07825273917199182864.gif

Son düzenleme:
1 Haz 2010
67
0
Vb6 da bu and gibi kullanılabilecek bi kod var mı? - Tamam sorun yok.

Ben yanlış yapmışım and kodu vb6'da da çalışıyor. _Roc_'un açtığı bi konu bile varmış.
Teşekkürler.

Son düzenleme:

CryptoFunk

Üye
3 Eki 2010
105
0
Ankara
Kardeş bunu Hangi Program İle Yazdın Adını Verebilir misin?
Visual Basic Bölümünde Paylaşılıyorsa Hangi Dille Yazılmıştır? Visual Basic Bölümünde Ne Olur? Konuya Dönecek Olursak Yeni Başlayanlar İçin Yararlı Bir Ders Yakında Bende Dersler Vereceğim :)
MetHouse Dostum Bu Arada Konu 3 Günlük Konuyu Hortlatmışsın, Neyse :).

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.