Programınızı Lisanslı Yapın

SADRAZAM1

Üye
8 Şub 2012
173
0
Programınızı Lisanslı Yapın (kod)
Option Explicit

Private Sub Form_Load()
Dim kbel As String
kbel = GetSetting("sinir", "sinirla", "kbel", 0)
If kbel >= 5 Then 'Burdaki 5 rakamini isterseniz yükseltebilirsiniz bu rakam programin kaç kere çalisacagini belirtiyor.
SaveSetting "sinir", "sinirla", "kbel", 111111
' Coded parL0us -***********.org
MsgBox "Programin kullanim süresi bitti", vbOKOnly, "Uyari'"
Unload Me
End
Else
kbel = kbel + 1
SaveSetting "sinir", "sinirla", "kbel", kbel
Label1.Caption = kbel
End If
End Sub

Bir teşekkür yeter.Yorumlarınızı bekliyorum.Eğer yanlış bir iey yaptıysam bana söyleyin arkadaşlar.

enkanet

Katılımcı Üye
7 Nis 2012
877
0
Sanırım Otomatik Açılıyo bu konular..Sanırım arkadaş kendş yazmıo :D

SADRAZAM1

Üye
8 Şub 2012
173
0
Sanırım Otomatik Açılıyo bu konular..Sanırım arkadaş kendş yazmıo :D

Lütfen konuşmalarınıza dikkat edin.Her an çevrimiçi olamıyorum maalesef.:DKonuyu uzatmaya gerek yok.Otomatik açılıyor demişsin.Bir de şunu bilmeni isterim 26 saniyede bir konu açabilirsin.Sen biraz abartmışsın.Neyse tartışmaya gerek yok.Flood yapmak istemediğim için buraya yazdım.

Son düzenleme:

enkanet

Katılımcı Üye
7 Nis 2012
877
0
"Lütfen konuşmalarınıza dikkat edin." Derken ? Kardeşim Yani baktımda Saniesinde 2-3 konu açılıyo senn tarafından..Bende öyle dedim .. Hangi konuşmama dikkat etmeliyim onuda bi söylesen ?

NeTiX

Üye
18 Ocak 2012
180
0
ßursa
kardeşim eksik anlatım hem konuyu çalmışsın hem yarısını eklememişsin :D
bu kodların çlaışması için 1 adet label eklemen lazım anladın .. :D

SADRAZAM1

Üye
8 Şub 2012
173
0
kardeşim eksik anlatım hem konuyu çalmışsın hem yarısını eklememişsin :D
bu kodların çlaışması için 1 adet label eklemen lazım anladın .. :D

Anladım çok sağolun.Bu işlere yeni başladığım için işin içinde biraz acemilik de var.Hatam varsa affola.Bir de şunu eklemek istiyorum Ar-Ge'ye girmek istiyorum ya da olmazsa THT'de moderatör olmak istiyorum ve yazılıma da ilgim olduğu için bunları paylaştım.Beni dikkate alıp yorum yapmanız bile bir şeref.İyi günler.Her şey için sağolun.

webhacker

Yeni üye
28 Nis 2010
37
0
kardeşim bu verdiğin kodlarla program lisanslı falan olmuyo bir pc'den programın kaç kez açılmasını istiyosan onu yapıyosun lisans böyle yapılmaz bu kodları bu programda kullandın diyelim başka bi programdada kullandığında 2 programa birden sayar hangisi biterse bitsin 2side açılmaz .

SADRAZAM1

Üye
8 Şub 2012
173
0
kardeşim bu verdiğin kodlarla program lisanslı falan olmuyo bir pc'den programın kaç kez açılmasını istiyosan onu yapıyosun lisans böyle yapılmaz bu kodları bu programda kullandın diyelim başka bi programdada kullandığında 2 programa birden sayar hangisi biterse bitsin 2side açılmaz .

Tabi öyle olacak.Sonuçta kullanımı sınırlıyor.İki programa da birden sayacağını tahmin etmiyorum.Eğer öyle olsaydı kimse bunu yapmazdı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.