Programla Dillerinde İlerleme Sırası

Anka56

Üye
19 Eki 2023
90
11
Elimde C, C++, Python, PHP kitapları var. Evet fazla uzun düşündüm ama böyle ilerlemek istiyorum. Yol iyimi. Ben ASM dili için hızlı bir yol mu seçtim. Siber Güvenlik alanında araçlar toollar virüsler falan yazmak için. Yardım ederseniz sevinirim.

MR_X

Üye
17 Eyl 2023
76
26
Elimde C, C++, Python, PHP kitapları var. Evet fazla uzun düşündüm ama böyle ilerlemek istiyorum. Yol iyimi. Ben ASM dili için hızlı bir yol mu seçtim. Siber Güvenlik alanında araçlar toollar virüsler falan yazmak için. Yardım ederseniz sevinirim.
Python sonra php

KRAKOR

Yeni üye
9 Tem 2019
31
9
23
kral öncelikle kitapları at çope gitsin sonra ilk önce açıyosun youtubu algoritma öğreniyosun alggoritmayı kafana iyice oturtmadan dillere geçme bi cacık olmaz sonra algoritmayı anladıktan sonra çalışmak istediğin alana göre ya c ye ya pythona başlıyosun (ikisinin mevzuları ve kullanım alanları farklı) onlardan birinden iyi bir temel oturttunmu gerisi gelir zaten tabi bunları da izliyerek yapacan kitaplar çöp en kötü video bile kitapdan iyidir

Anka56

Üye
19 Eki 2023
90
11
kral öncelikle kitapları at çope gitsin sonra ilk önce açıyosun youtubu algoritma öğreniyosun alggoritmayı kafana iyice oturtmadan dillere geçme bi cacık olmaz sonra algoritmayı anladıktan sonra çalışmak istediğin alana göre ya c ye ya pythona başlıyosun (ikisinin mevzuları ve kullanım alanları farklı) onlardan birinden iyi bir temel oturttunmu gerisi gelir zaten tabi bunları da izliyerek yapacan kitaplar çöp en kötü video bile kitapdan iyidir
Hocam çok güzel anlatmışsınız elinize sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.