programlama bilen arkadaşlar acil yardım

sehoffice

Üye
29 Ağu 2015
61
0
İyi geceler değerli THT üyeleri benim bu gün başıma gelen bir sorundan dolayı aklıma çok güzel bir fikir geldi fakat bunu yapabilecek düzeyde programlama bilmediğim için siz değerli üyelere danışmak ve paylaşmak istedim konyada okuyorum fakat telefonumun şarj aleti ankarada kendi şehrimde kaldı ve telefonumu şuan kullanamıyorum bazı programlar sayesinde aslında telefonu kapalı dahi olsa internet üzerinden bilgisayarda kullanılabiliyor. Fakat tam detaylı olarak gerçekten sim kartını bilgisayara tanıtabilecek herhangi bir program bulamadım. Vınn modemler haricinde.
Benim istediğim özellikler bilgisayardan tıpkı callcenter lardaki gibi telefon görüşmelerini yönlendirmek yani cevaplamak konuşmak arama yapabilmek bu konuşulan kişilerin telefon numaralarını kaydetmesi tıpkı telefondan mesaj atar gibi sms atması ve atılan mesajları kaydetmesini istiyorum böyle bir program varmı bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim eğer yoksa yapabilecek iyi bir baba yiğit programcı yapabilir bence güzel bir fikir siz ne dersiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.