Programlama Dersi Proje Ödevi.

0smans

Üye
19 Nis 2014
112
1
İhanetin Olmadığı Yer
Beyler Selamın Aleyküm.
Kolay Gelsin.
Başlıkta belirttiğim gibi programlama temlleri dersinden proje ödevim var bunun için bana (İf - Else) ile ilgili 20 adet örnek lazım bildiğiniz kısa örnekleri yazarsanız sevinirim kendimde buldum fakat baya uzunlar şimdiden teşekkür ederim.
Hatamız olduysa affola.​
Pardon yazmayı unutmuşum. c# Console Application. Dilinde Olucak.

Son düzenleme:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Beyler Selamın Aleyküm.
Kolay Gelsin.
Başlıkta belirttiğim gibi programlama temlleri dersinden proje ödevim var bunun için bana (İf - Else) ile ilgili 20 adet örnek lazım bildiğiniz kısa örnekleri yazarsanız sevinirim kendimde buldum fakat baya uzunlar şimdiden teşekkür ederim.
Hatamız olduysa affola.​

Hangi dil de istiyorsunuz.

kontazo

Yeni üye
6 Haz 2014
22
0
TazoCity
20 örnek ben bi kaçtane sayıyım sen yaparsın hayal gücünü kullan
1-kullancıdan sayısı iste eğer + ya basarsa 2. sayıyı iste ve toplama işlemi yap. bunu 4 farklı örnekte yapabilirsin else e de işleminiz tamamlanmamıştır yazarsın
2-hava yağmurlu mu diye sor evetse "şemsiyeyi al"sın yanına değilse şemsiyeye gerek yok
3-yaşını sor eğer 18den büyükse ehliyet alabilsin küçükse alamasın
4-kendin 1 ile 5 arasında bir sayı yaz eğer bilirse tebrik et bilemesse kısmetmiş yaz
5-android mi ios mu diye sor hangisini seçerse telefon modeli yaz

devamı gelir bu örnekler basit örnekler zorunu da yaparsın İnsallah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.