programlama dili olarak C# seçtim doğru mu sizce

7 Kas 2015
141
0
Türkiye.
Sa arkadaşlar ben programlama diline merak sardım öncelerden de merakım vardı ama şimdi daha çok arttı öncelerden visual basic öğrenmeye başladım ve nedense bıraktım sonra python kolay dildir dediler öğrenmeye başladım biraz ilerledim ama daha iyi türkçe kaynaklar bulamadığım için bıraktım ingilizcem çok iyi değil de şimdi ise c# öğrenmeye başladım bu sefer kafaya koydum sizce doğru dili mi seçtim? c# çok tercih edilen bir dilmiş. Elinizde c# için eğitim seti varmı youtubeden olur normal set olur ücretsiz olsun da :)

Al Sa Her

Üye
23 Nis 2015
238
1
haklısın c# en çok kullanılan dillerden biri. ama biraz zordur. python daha kolaydır keşke pythona başlamışken bırakmasaydın.

hangi dilleri öğrenmeliyimden önce dil öğrenince ne yapmalıyım sorusu daha önemli?

yapacağın programlara yada web sitelerine göre dil seçmelisin.

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
C# uygun bir seçim. İmkanlarda var. Ama Java, C++ gibi dillerde var, tabii sen bir dilde takılma. Örneğin bir adamsın ve iş yapıyorsun, programlama dilleri senin araçların ama sen dilleri nasıl kullanacağını bilmen gerek, örneğin bir dolap yaparken, sadece matkaba mı ihtiyacın olacak? Tabii ki hayır. :) Testere olacak çekiç olacak... Böyle düşün. :) Başarılar.

7 Kas 2015
141
0
Türkiye.
C# uygulr seçim. İmkanlarda varbaşlıyorda, C++ gibi dillerde vadiğer dilleri önerisinma ma. Örneğin bir adamsın verilerine rsun, programlama dilleri senin araçların ama sen dilleri nasıl kullanacağını bilmen gerek, örneğin bir dolap yaparken, sadece matkaba mı ihtiyacın olacak? Tabii ki hayır. :) Testere olacak çekiç olacak... Böyle düşün. :) Başarılar.

Haklısın abi bende öyle yapacağım ama ilk olarak c# dan başlıyorum sonraki zamanlar ise diger diller. önerdiğin kaynak varmı

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Sa arkadaşlar ben programlama diline merak sardım öncelerden de merakım vardı ama şimdi daha çok arttı öncelerden visual basic öğrenmeye başladım ve nedense bıraktım sonra python kolay dildir dediler öğrenmeye başladım biraz ilerledim ama daha iyi türkçe kaynaklar bulamadığım için bıraktım ingilizcem çok iyi değil de şimdi ise c# öğrenmeye başladım bu sefer kafaya koydum sizce doğru dili mi seçtim? c# çok tercih edilen bir dilmiş. Elinizde c# için eğitim seti varmı youtubeden olur normal set olur ücretsiz olsun da :)

Yazmaya başladım, fırsat buldukça devam edip bitireceğim; Heçkırdım! – Sana ne ya! Heçkırdım, allalla!

FAZLA AYRINTILIDIR, 3 bölüm bitti daha ilk programımızı bile yazmadık. Haberin olsun.

7 Kas 2015
141
0
Türkiye.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.