Programlama Soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

waryoq

Üye
13 Kas 2011
135
0
Arkadaşlar yazılıma visual basic den mi başlamalıyım.C++dan mı?

C++ dan programı yazıp Visual basicden gorselleştirebilir miyim nasıl?

waryoq

Üye
13 Kas 2011
135
0
Visual Basic biliyorum biraz hesapbmakinesin, webbrowser, ddoss attack, yapabilirim bir sorum var vbde

Ben ücretsiz sms gönderme programı yapabilir mym?

InferNoOo

Uzman üye
11 Şub 2012
1,093
0
Biliyim ki ben?
Algoritma olaylarını aşıp mantığı biraz kavradıktan sonra Visual Basic 'e geç orda biraz daha bu konu hakkında fikir sahibi olunca C# geç ve onda kalıp kendini geliştir ve geliştir.Zaten bianda olmaz seneleri alır ;)

T-RojeN

Katılımcı Üye
19 Haz 2008
355
0
Visual Basic biliyorum biraz hesapbmakinesin, webbrowser, ddoss attack, yapabilirim bir sorum var vbde

Ben ücretsiz sms gönderme programı yapabilir mym?

onun için bi bilgisayara telefon bağlaman gerekir pcsuiteye bi program yazarak ofsetini bulup alanı doldurtursun ayrıca onu webe bağlarsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.