Programlamadan anlayanlar bir bakabilir mi

zealowa

Üye
31 Ağu 2009
131
0
Arkadaşlar ben herhangi bir programa, örnek verecek olursam "dll" gibi enjekte edebilecek program yapmak istiyorum. Fakat enjekte edilecek dosya uzantısı dll olmayacak yani herhangi bir dosya uzantısını enjekte edebilecek . Şimdiden teşekkürler

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Kardeşim dll olarak kodla önce. Sonra uzantısını istediğin birşey yap. Çağırınca da dosyayı temp klasörüne kopyalayıp uzantısını dll olarak değiştirip öyle çağırsın dosyayı. Aklıma bu geldi sadece. Çözüm bulursan bana da pm atarsan kodları sevinirim. Güzel bir soru

zealowa

Üye
31 Ağu 2009
131
0
Dostum elbette ki sanada yollarım kodları, bana sadece fikir lazım ve anlayan biri doğrultusunda herhangi bir dosyayı enjekte etmemi sağlayacak kodlar geri kalanı bende hepinize yollayacağım inşallah

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Aklıma şöyle bir fikir geldi kardeşim. Çağırmak istediğin programı asm olarak kodla sonra onu kendi oluşturduğun bir algoritma ile şifrele, uzantısı farketmez. Sonra programa çağır ve çöz. Çözdüğüm dosya bir string değer olacaktır. Onu program içinde asm kodları olarak çalıştırman mümkün.

zealowa

Üye
31 Ağu 2009
131
0
Dostum asm olarak kodlu zaten çağıracağım bazı komutlar, ve .lua uzantılı bazı scriptlerde var onları çağırmak mümkün dedin peki bunu nasıl yapabiliriz. (Cheat engine ile lua çağırılabilir fakat bu baya uzun iş, ben hazır hali ile scripti seçip otomatik olarak enjekte edecek program yapmaya çalışıyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.