Programlamaya Giriş

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
adam iyi ama , hakkını yemeyelim. her konuda yardım eder. iyi bir abimdir.

Naito13

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
758
0
Kardeşim programlamaya giriş yapmak isteyenler için bence en başta c# ile başlanmalı gayet kolay bana göre YouTube da Murat Yücedağ diye bir arkadaşımız bu konuda videolar çekmiş gayet başarılı buldum

komboshow14

Yeni üye
24 Ara 2009
16
0
bu arkadaş bunu koymuşta buraya biraz göz attım adamın sitesi açık değil şuanda youtube kanalına göz attığımdada sadece wifi kırmakla ilgili paylaşımlar yapmış başkada birşey programlamayla bunların ne alakası var konuşmakla olmuyor hiç birşey böyle konu açmanın bize ne faydası var arkadaşımki arkadaş turkhackteamdanda uzaklaştırıldığı içinde facebook sayfasında turkhackteama sitem yapıp hemde aşağılamış

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
Burada bir dilin girişini yazmadım zaten. yeni başlayacak kişiler icin heves , merak. bilgi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.