Programlarım Kimlerin Elinde :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,139
208
Beyler Geçen gün istek üzerine bir spam bot yapmıiştım ve aklıma geldi kimler ne spam yapıyor die içine bir kod gömdüm sadece yaptıkları spamları ve sistem bilgilerini alan elime geçen son bilgiler şu şekilde:
XXX-E0445C3780A Adlı pc 'ALTINA BOK ATIYOM:===)))))' Sapmını 17.09.2013 23:32:01 Saat te yazdırdı BİLGİLER: Microsoft Windows XP ProfessionalWin32NT5.1.2600.1966081072148480163467264
Program yapmayı kesmeyi düşündüm bir an :( kaç yaşındaki veletlerin eline geçmiş programlarım
UGEL-6925A81039 Adlı pc 'KADER^SE ÖLÜNÜ DİRİNİ SANİYEDE BİRİNİ Sİ**RİM LAN:)' Sapmını 17.09.2013 23:12:14 Saat te yazdırdı BİLGİLER: Microsoft Windows XP ProfessionalWin32NT5.1.2600.19660821465456641209802752
Buda Başka Bir Sistemden Geliyor
Daha bunun gibi nice var :(

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
:) Sen Yapmaya Devam Et Programı İsteyen İnsan İstediği Gibi Kullanır Kötü Veya İyi Olarak Ama Seni Etkilemesin mesela Rat Programlarında Programı Ben Yazdım Kullanımı Kullanıcıya Ayittir Ben Sorumlu Değilim Gibi Yazılar Yazarlar Kullanıcılar'da Programı Kötü Veya İyi Emeller İçin Kullanırlar Ancak Programı Üreten Hiç Bir Şekilde Etkilenmez :) Wolfteam Oyunu İçin Bir çok Hile Yazılımı Yazdılar Kullananlar 9-10 Yaşındaki Çocuklar :)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865
Beyler Geçen gün istek üzerine bir spam bot yapmıiştım ve aklıma geldi kimler ne spam yapıyor die içine bir kod gömdüm sadece yaptıkları spamları ve sistem bilgilerini alan elime geçen son bilgiler şu şekilde: Program yapmayı kesmeyi düşündüm bir an :( kaç yaşındaki veletlerin eline geçmiş programlarım

Her ne olursa olsun bu yaotığın yasak bir davranış

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Beyler Geçen gün istek üzerine bir spam bot yapmıiştım ve aklıma geldi kimler ne spam yapıyor die içine bir kod gömdüm sadece yaptıkları spamları ve sistem bilgilerini alan elime geçen son bilgiler şu şekilde: Program yapmayı kesmeyi düşündüm bir an :( kaç yaşındaki veletlerin eline geçmiş programlarım

Dostum Sen Programı Yapıp Vermişsin Kullanıcının Sorumluluğunda Ne Yapmak İstediği Madem İstemiyorsun Yapma Kimse Sana Silah Zoruyla Yaptırmadı Demi Bunları Isteyen İnsan İstediği Şekilde Kullanabilir Buna Sen Karışamazsın Veya Yapmazsın Olur Biter

TrAmiraL

Yeni üye
28 Şub 2013
49
0
1) Eğer bir yazılım yapıp paylaşıyorsan , onu nasıl kullanacağı kullanıcıya bağlıdır.Eğer düzün kullanmalarını istiyorsan filtre yaparsın veya paylaşmazsın.
2)Yaptığın yanlış birşey insanların bilgilerini almaman gerekiyor.Sana güvenip yazılımını indirmişler sonuçta.

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Bunlar benim kurbanların bilgileri ben senden bu programı istediğimde nereye atcağımı ve server gömceğimi söylemiştim atcağım yerde ne amaçla kullanılcağınıda söylemiştim sen hem kalleşlik yapıp virüs koymuşsun hemde reklam yapıyon kalıbının adamı deilsin

o gün zaten uyuz olmuştum bana açtınmı diye sorduğunda açmadım taradım temiz çıktı bende denemeden serveri gömüp kurbana attım bağlantı gelince dierlerine attım böylece sende burda tanınmış oldun velet

program yapmayı bırakmayı düşünmüşmüş:D tamam emek var ortada eywalla ama sana demiştim eğer istediğim gibi olursa 700 e yakın bağlantı gelir sen onuda yapamadın gelen bağlantı sayısı 20 yi geçmedi neden olmadı ? senin kafanda virüs koymak vardı yani kalleşlik vardı doğrumu koçum ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865
Konuyu uzatmayın arkadaşın spam bot konuları kaldırılmıştır. 2.kez böyle birşey yapacak olursan ÜDY cezanı verecektir emin ol milletin özeli seni hiç ilgilendirmez

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Konuyu uzatmayın arkadaşın spam bot konuları kaldırılmıştır. 2.kez böyle birşey yapacak olursan ÜDY cezanı verecektir emin ol milletin özeli seni hiç ilgilendirmez

teşekkürler hocam . ya virüs atarsın herşeyi yaparsında yardım ettim diye konu açıp gururlanıp sonrada böyle konu açılırmı yaw varmı böyle bir pişkinlik

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,139
208
:D hahaha çok komedi olmuş be virüsmü var sandınız :) sadece spam yaptırdıklarınızı alıyor program :D :D :D komedisiniz virüs total ekledim bide yazılım ekibi olucaksınız :D :D :D kendi fud mantığımı paylaştığımda gülmüştünüz şimdi hemen virüse bağladınız insanoğlu böyle birşey :D :D

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
:D hahaha çok komedi olmuş be virüsmü var sandınız :) sadece spam yaptırdıklarınızı alıyor program :D :D :D komedisiniz virüs total ekledim bide yazılım ekibi olucaksınız :D :D :D kendi fud mantığımı paylaştığımda gülmüştünüz şimdi hemen virüse bağladınız insanoğlu böyle birşey :D :D

keyloger la aynı görevi görüyo sonuçta

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865

Gevezelik yapma abim ben virüs var demedim milletin özeli seni ilgilendirmez dedim

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,139
208
Yav Özel bilgi aldımmı ? almak isteseydim alırdım sadece programımı ne amaçla kullandıklarını gördüm bilgisayar adı ve sürümü özel bir bilgimidir ? ayrıca bunları vb.net anketim için topladım

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Yav Özel bilgi aldımmı ? almak isteseydim alırdım sadece programımı ne amaçla kullandıklarını gördüm bilgisayar adı ve sürümü özel bir bilgimidir ? ayrıca bunları vb.net anketim için topladım

iyide ben sana adamların ne amaçla kullandıklarını söyledim :D

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,139
208
şu ön yargıyla anlamadan hemen virüsssss ! silin !!! konu kilit !!! demeleriniz varya gerçekten güldürüyor :D Birde Bazıları var hayatında hakops loggerdan başka virüs programı kullanmadan bizim gibi yazılımcılara laf atıyor ya onlar sözün bittiği yerde

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
şu ön yargıyla anlamadan hemen virüsssss ! silin !!! konu kilit !!! demeleriniz varya gerçekten güldürüyor :D Birde Bazıları var hayatında hakops loggerdan başka virüs programı kullanmadan bizim gibi yazılımcılara laf atıyor ya onlar sözün bittiği yerde

aynı dili konuşmuyoz nedeni herkez kendince haklıdır:D

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
KILIT , Uzatmanın Anlamı Yok Programına Böyle Şeyler Ekleyemezsin , Biz Burda Kimsenin Havasını Çekemeyiz Yazılım Ekibi Diye Aşalamışsın Ama Yaptığon Program Flooder Tek Satır Program Bununda Burda Havasını Yapma Bize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.