Programsız 10 adımda internet şifresi kırma

FizuliAze

Yeni üye
30 Nis 2014
29
0
Bakü
bu usulü bir defasında tesadüf sonucu olarak kendim bulmuştum..
Ağ bağlantısı üzerinde X görünce dikkatimi çekti ve üzerinde sağ tıklayınca properties bölümünün açık olduğunu gördüm.. properties tıklayınca aynen başda yazıldığı gibi şifreyi göster seçeneğini tıkladım ve 3132333435 karşıma çıktı.. :)
paylaştığın için teşekkürler...

yldzemre088

Katılımcı Üye
28 Nis 2014
752
1
Selam arkadaşlar size kablosuz bir ağın nasıl şifresi kırılır onu öğreteceğim.

1-İlk başta alta saatin yanında olan "bir ağa bağlan" bölmesini açıyoruz (çevredeki ağ bağlantılarını gösterene)
2-Şimdi orda listelenen ağların teker teker üstüne gelip bilgilerine bakalım.
3-Güvenlik türü "WEP" olan bir ağ buluyoruz
Dikkat : wpa 1 psk, wpa-psk falan olmaz direk wep olucak yoksa olmaz
4-ağa bağlan diyoruz çıkan yere şifreyi "3132333435" olarak giriyoruz (tırnaksız olucak"")
Not: 3132333435 yazdım şifre yanlış dedi diyorsanız "12345" yazın
5-ağa bağlandıktan sonra "Ağ ve paylaşım merkezini" açıyoruz
6-Orada bağlandığınız ağın adını bulun ve üzerine çift tıklayın
Örn.:"Kablosuz Ağ Bağlantısı 2 (aztek)
7-Sonra "Kablosuz Özellikleri" Butonuna tıklayın
8-Yukardaki menüden "Bağlantı" düğmesinin yanındaki "Güvenlik" düğmesine tıklayın
9-Ağ güvenlik anahtarı bölümünden "Karakterleri Göster"i işaretleyin
İşte ağın şifresi karşınızda... Ağın şifresini bulunduğunuz yerden değiştirmek için orada yazan şifreyi silip kendi şifrenizi girin
10-Ağdan Çıkıp tekrar girin ağın öğrendiğiniz şifresini giriniz (eğer değiştirdiseniz değiştirdeğinizi girin)
ve son ...
artık rahatça o ağdan internete girebilirsiniz
Not: Eğer "sınırılı erişim" derse bağlandığınız ağ korumalıdır sınırlı erişim konusunuda başka bir konuda anlatırım

//edit:
isteyenlere teamviewerden yardım edebilirim ö.m attın

//edit2:
(ç)alıntı yapmak kesinlikle yasaktır. bu forumda görüp diğer forumlarda paylaşan gördüm
izinsiz alıntı yapanlara hakkım haram olsun...

//edit3:
13.01.2013
Arkadaşlar hala yapamayan, yardım almak isteyenler için bir program yapmayı düşünüyorum vb6'dan. programda detaylı olrak (videolu, resimli) olarak anlatacak işlemleri. hala yapamayan programa not düşecek ve not düşenle benim musait olduğum bir anda program uyaracak. TeamViwer bağlantısı kurabileceğiz (tabiki isterseniz, güvenli bulmayanlar sorunlarını yada sorularını yazılı olarakta program üzerinden belirtebiliecek)

windows 8 kullanıyorum şifreleme türünün web mi olduugnu göremiyorum nasıl görücem yani böyle
lYZkqX.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.