Programsız %80 Msn Hack Resimli Anlatım(SosYal Mühendislik)

[T]he [R]eapeR

Yeni üye
13 Kas 2011
49
0
Arkadaşlar Öncelikle Tabiki kurbanı Seçiyoruz..Kurbanın İlk Önce Size ilgi duyup duymadıgını seziyorsunuz. İlgi duyuyor derken Tabiki o anlamda deil:):)Eğer Kişiyle Zaten Muhabbetiniz varsa böyle bir şeye gerek dahi yok..

Evet arkadaşlar En önemli kısım burası=)O size Yazarken Yazılara biraz Geç Cevap verin ..Konuşmada Off allah kahretsin bu internet'i ya falan demeye başlayın..Tabi Karşı Taraftan Gelen Cevap Hayırdır? ne oldu? olacaktır=)..Burası Size Kalmış bir kısım Genellkle Benım kullandığım..(Ya eskı cıktıgım kız parolamı biliyor şifremi değiştirmek istiyorum Şifre değiştirme sayfasında 2 şık çıkıyor.Parola Değiştirme linkini gönder diyorum gönderiyo ama gelmiyo bana..Diyeceksiniz..İşte Şimdi Kayışın Koptuğu an:):) ; Ya Kardeşim kız ise canım..(maksat samimiyet) Alternatif e-postamı sana yönlendirsem gelen maildeki msn şifremi değiştirme linkimi bana yollarmısın..Lütfen ..Büyük ihtimal olur der..Diyelimki işi vardı ve dediki msnden başka biriyle yapamazmısın işim varda?..Cevap Direk bu ; Ya sorma canım Realden tanıdık hiç yok hep oyundan kişiler onlarada msn şifremi göndersem hesabımı almak için şifremi Çalarlar..İnan Çok acil olmasa ugraştırmazdım '' gibisinden konuştuk..Ve araya katıyoruz Ya lütfen tek msn adresim bu sakın hackleme sana güveniyorum falan dein..Tabi hemen ya korkma kardeşim veya canım derler..Bizde öyle şey olmaz Derler..=)

Şimdi Siz Yukarıdaki Muhabbeti anlamadınız Amaç Ne diyorsunuz=))) Şimdi Amaç şu Beyler Başta Dediğimiz Gibi..Hotmail.com Sitesine giriyoruz..Ve işin Asıl Hack kısmı Burada Başlıyor..Hotmail Sayfasında Veya Msn nın Acılmamıs Seklınde ortasında ''Parolanızı Unuttunuzmu?'' yazar..Tıqlıyoruz..Açılan Site ;

2dop06.jpg

Şeklinde dolduruyoruz.(Tabi kurban@hot diel..Hacklenilen kişinin msnsi yazılacak) Ve Sonra Devam diyoruz..

Ve Bu Şekilde İşaretliyoruz ..

2luw8jm.jpg

Evet Arkadaşlar Gördüğünüz Gibi Kurbana Kendi Parola Sıfırlama Mailini Verdik..Ve Sonra Dedikki Ge ;

Geldimi Kardeşim''Geldimi Canım.Ve oda Size Geldi Diyecek...Siz de ;Mümkünse Oradaki Siteyi Kopyalayıp Verirsen Cok iyi olur canım ya..Ve Kurban O Siteyi Verdiği Gibi Siz Oradan Yeni şifreyi girip Ve ondan Sonra Direk MSNYE DALMIYORUZ!! Gizli Soru Alternatif e-postayı Değiştireceksiniz..

Olay Bu arkadaşlar..Ben Çok Msn hackledim...Böyle Bir Konunun eşi Benzeri Gerçekten Yok..[/B]

OLDUDA MSNNİZİ HACKLEMEYE ÇALIŞTI :D Kendi MSn şifresini değiştirmiş olacagı ıcın Bır daha kendı msn adresıne kendı Gıremeyecek..Kendi Kendini hacklemış olacak..

Ha bu arada Diyeceksinizki O mail gelince kendi maili olduğunu Anlamayacakmı..Anlamayacak arkadaşlar..Gelen maıllern %90'ı ingilizce gelir bu 1..2.si hadı turkce geldı we msn şifrenizi değiştirmek istediğinize eminmisiniz yazıyor..Çok Doğal Siz kişiye ne demiştiniz.?Senı Alternatif e-posta yapıyorum..Alternatif e-posta 2. mail demektir.Yani 2. maıle gelenle kendi mailine Gonderdıgınız Maıl aynıdır...Vereceğiniz Cevap Ya kardeşim Msn senın Uzerıne gozukuyor suan Ondan boyle.. =)Korkmayın anlamaz..Başarılar

Bir Tesekkuru fazla gormessınız umarım :)

SAYGILARIMLA..

hackedzz5.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.