programsız çok basit msn patlatma...!!!

vedado

Katılımcı Üye
4 Eki 2009
974
0
uzay olması lazım!
Benim tarafımdan garantilenmiş bi msn patlatma yöntemi anlatacağım. Bu yöntem %100 işe yarıyor...

1) MSN messenger'ı açın,
2) Kilitleceğiniz kişiye e-mail attığınız sayfayı açın,
NOT: adam bu sırada offline olmalıdır.
3) İstediğiniz şeyi yazın ve üst üste 50-100 kere göndere basın.
Bu işlemi 1 saniye arayla yapın. Ne kadar çok basarsanız o kadar garanti olur.

Kişi msn'ini açınca 100'lerce kez bir yeni ileti var yazacak ve adam bu iletileri açmaya çalışınca msn'i kilitlenecek.

cici54

Yeni üye
26 Eki 2009
5
0
bunu sen yapmaya uğraşacağına nette mailbomb programı var buradan 10000 i işaretle ve bi kere göndere basman yeterli ;)

Manyaq_HAcER

Katılımcı Üye
27 Şub 2009
725
0
BİLECİK
arkadasım bu teknolojı cagında hala bole konumu acıyorsun kardesım karsı tarafa yolla bı trojen herseyı gelsın sana yada fakemaıl yolla modlar bu konu kılıt bence

uzayyyy

Yeni üye
3 Ağu 2008
4
0
artık mail kotaları çok fazla böyle yöntemlerin işe yaraması neredeyse imkânsız :)

alifuatcebesoy

Yeni üye
29 Kas 2009
1
0
mrb.lar benim msnimi birisi çaldı facebook da da hatta benim foto ve bilgilerimle yeni bir sahte profil bile açmış ,birsürüde arkadaş edinmiş ve hatta onlarla telefonla filanda görüşüyor-bir sürü defa facebook da onu şikayet ettim halen bekliyorum 2aydır kapatılmadı o profil,kişinin yahoo adresini biliyorum ama şifresini bilmiyorum tabiiki,bulsam hemen o hesabı kapatçam zaten,yanlız gizli sorularından birini tahmin sonucu buldum,diğerini bilmiyorum,herneyse bu kişinin yahoo messenger adresinin şifresini bulmak istiyorum yada enazından bir daha girememesini sağlamak istiyorum tabiki öncesinde facebook şifresini alıp,o profili kapatmak ve dondurmak,bana yardımcı olurmusunuz

EINSAMERWOLF1975

Yeni üye
29 Kas 2009
2
0
arkadaşlar yardımlar için sağolun. ben askerim. darkorbitte bi üyeliğim vardı çaldılar.hiç bişey yapamadım. bazı bilgiler var ama bilmeden bişey yapılmıyor. bildiğim şey askerlik:)
ama msn i patlatacam birazdan. iyiki varsınız...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.