programsız dosya şifreleme

burockch

Üye
14 Ara 2008
136
0
1st_anbuL
cls
@ECHO OFF
title Folder Kilitli
if EXIST "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}" goto UNLOCK
if NOT EXIST Kilitli goto MDKilitli
:CONFIRM
echo Klasor kilitlensin mi?(e/h)
set/p "cho=>"
if %cho%==e goto LOCK
if %cho%==E goto LOCK
if %cho%==h goto END
if %cho%==H goto END
echo Invalid choice.
goto CONFIRM
:LOCK
ren Kilitli "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"
attrib +h +s "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"
echo Folder locked
goto End
:UNLOCK
echo Sifreyi giriniz:
set/p "pass=>"
if NOT %pass%== BURAYA ŞİFRE YAZILACAK goto FAIL
attrib -h -s "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"
ren "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}" Kilitli
echo Folder Unlocked successfully
goto End
:FAIL
echo Invalid password
goto end
:MDKilitli
md Kilitli
echo Locker created successfully
goto End
:End

yukarıdaki kodu aynen bir not defterine yapıştırın sonra buraya şifre yazılacak yazan yere şifrenizi yazın dosyayı farklı kaydedin sonra dosyanın .txt olan uzantısını .bat olarak değiştirin .bat uzantılı dosyaya çift tıkladığınızda hemen altında kilitli diye bir dosya oluşturulacak sonra şifrelemek istediğiniz dosyayı kilitli klasörünün içine sürükleyin
sonra tekrar .bat uzantılı dosyaya çift tıkladığınızda dosya kilitlensinmi diyecek sadece
_e_(tireler yok)harfini yazıp entere basın sonra kilitli klasörü gizlenecek tekrar .bat uzantılı dosyaya girdiğinizde yukarıdaki koda yazmış olduğunuz şifreyi isteyecek şifrenizi yazıp entera bastığınız zaman dosya tekrar gelecek

BÖYLECE DOSYANIZA KİMSE GİREMEYECEK

EMEĞE SAYGI...........:diablo

siposman

Üye
23 Eki 2008
62
0
kardeş ben bunu biraz kurcaladım bilen biri senin dosyana ulaşabilir .bat dosyasına sağ tıklar düzenle der orda kodlar gözükür şifre kısmına bakar çıkar sonra yazar şifreyi bide bakmış dosya :D

thunderstormmm

Yeni üye
29 Eyl 2008
21
0
doğru söylüyosun dostum benim hiç aklıma gelmemişti :D. bat dosyasının sağ tıklama özelliğini kapatılacak ozaman...kimse düzenleye giremiyecek...zaten bilgisayardan pek anlamayan biri sağ tıklayıpta düzenle demez bi dosyaya:D

DRaGoNTuRK

Üye
21 Ara 2008
111
0
kardeş ben bunu biraz kurcaladım bilen biri senin dosyana ulaşabilir .bat dosyasına sağ tıklar düzenle der orda kodlar gözükür şifre kısmına bakar çıkar sonra yazar şifreyi bide bakmış dosya :D

doğru söylüyosun dostum benim hiç aklıma gelmemişti :D. bat dosyasının sağ tıklama özelliğini kapatılacak ozaman...kimse düzenleye giremiyecek...zaten bilgisayardan pek anlamayan biri sağ tıklayıpta düzenle demez bi dosyaya:D

ya abilerim veya arkadaşlarım öle düşünüyonuzda bunu bi klasör oluştursanız,ismi (bosluk) simgesinide boş seçseniz klasör görünmez basılmadıkça ona koyarsanız oda yok olur xD

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.