Programsız-index nasıl çalınır

ByHaso

Üye
9 Tem 2013
104
0
AFYON
MERHABA ARKADAŞLAR BUGÜN SİZE İNDEX ÇALMAYI GÖSTERECEĞİM PEK HOŞ DEĞİL AMA İŞİNİZE YARAR

İLK OLARAK HACKLENMİŞ SİTEYE GİRİYORSUNUZ İNDEX HOŞUNUZA GİTTİYSE F12 YE BASIYORUZ KARŞINIZA KODLARLA DOLU YER GELİYOR SONRA ->BODY VARSA O BÜTÜN İNDEXDİR ÜZERİNE SAĞ TUŞLA TIKLIYORUZ VE COPY HTML DİYORUZ SONRA BİR NOT DEFTERİNE YAPIŞTIRIYORUZ ADAMIN NİCKİ MESELA ByHASO YSA CTRL-H YAPIP DEĞİŞTİR DİYORUZ BYHASOYU ARATIYORUZ ONUN YERLERİNE KENDİ NİCKİMİZİ YAZIYORUZ FARKLI KAYDET DEYİP SONUNA .html YAPMALIYIZ

VE İNDEXİMİZ HAZIR :yo

ALINTI DEĞİLDİR KENDİ BULUŞUMDUR !!!!!

TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEZSİNİZ UMARIM :D

4Fear

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
611
0
Manisa
operadan F12 yapınca olmadı bende sag tık> ogeyi denetle > body butonuna bastım cıktı bu sayfada denedim.Mantıklı ogeyi denetle ile aynı tip :D

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Hacı sen olayı çözmüssün haberin olsun.Birde kendi anlamın.Seni admin filanmı yapsak. :)
kardeşim her sitenin kaynak kodlarına ulaştıgımız gibi siteye koyulan indeze de ulaşabilriz programa zaten grek yok öğeyi dnetle dedikten sonra hangi site olursa olsun hepsi gelir.

ByHaso

Üye
9 Tem 2013
104
0
AFYON
Hacı sen olayı çözmüssün haberin olsun.Birde kendi anlamın.Seni admin filanmı yapsak. :)
kardeşim her sitenin kaynak kodlarına ulaştıgımız gibi siteye koyulan indeze de ulaşabilriz programa zaten grek yok öğeyi dnetle dedikten sonra hangi site olursa olsun hepsi gelir.

öğeyi denetlede ayni sey ama bu index hariç mesela farenin plugine kadar buluyor Admin nasi yapcan asdfggh:D

Taquero44

Üye
24 Eki 2013
128
0
Stalingrad
Bu kadar kasmana gerek yoktu siteye girip direkt control + s yapabilirsin sonra masaüstündeki htm dosyasını düzenleyip kullana bilirdin :)

bastalavista

Uzman üye
18 Ağu 2011
1,029
0
Ev
Helal Sana Karddeşim Denedim O İndexi Gördükçe İçim Gidiyodu Bnm Niye Böle Deil Diyodum Sayende Arakladım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.