ProgRamsız Pc CöKerTme Boşu boşuna Program arama

ulubatle

Yeni üye
28 Kas 2009
28
0
İstanBuLL
ARKADASLAR BU YONTEMLE EXPLORER KITLENIR BILGISAYARDA HAYAT DURUR VE KURBAN PC NIN SAHIBI BILGISAYARINI SEVIYORSA YA FORMAT ATAR YADA TEK TEK SILER
EET SIMDI ILK BASTA 50 MB USTU BIR DOSYAYI SAG CLIKLIYIP ARŞİV EKLE DIORUZ WİNRAR ANA PENCERISI GELIR BURDAN SIKISTIRMA METODUNUN ALTINDAKI CHCK BOX YANI BOLME ISLEMININ YAPILDIGI YER ORAYA 1 DEGERINI GIRIP OK A BASIYORUZ VE MUKKEMMEL MASAUSTU FULLLLLL WINRAR ARSIVI ILE DOLUYOR WE MAUSU HAREKET ETTIRMEYE CALISTIGINIZDE EXPLORER DONUOR VE KURBAN BUNA DELI OLUOR YA FORMAT ATIOYR YADA TEK TEK SILIOR :D
BUNU UYUZ OLDUGUNUZ BIR KISIYE DENEYIN EMIN OLUNKI BASARILI OLACAKSINIZ YANNIZ COK DELIRTICI BI DURUM YANINIZDA SIZIN YAPTIGINIZI ANLARSA ÇAKAR KAFAYI:D
BEN KENDIM YANI DOGRUYU SOYLEMEK GEREKIRSE BANA SAKA YAPTILAR ANLATTIGIM OLAYI OMRUMUN YARISI GIITI HELE BIDE DOSYANIN BOYU BUYUKSE NANAY :diablo

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
anca boş boş şeyler acmaya yetiyor heralde zekan ctrl+a basıp silmesini istemediği dosyaları ctrl basılı tutup secer delete bitti düşünemedinmi bunu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.