Proje Sorunu THT yönetimine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AriDosHika

Üye
30 Ocak 2016
58
0
Öncelikle hayırlı akşamlar

Bir Süredir bir proje üzerinde çalışıyoruz ve bu projeyi tht ekibine sunmaya çalıştım ~Gensu~ adlı yöneticiye konuyu mesaj olarak bildirdim ve herhangibi olumlu yada olumsuz bir cevap alamadım iletişim olarak THT iletişimden konuyu tekrar belirttim ama yine bir cevap verilmedi

ben ve ekibim bu proje için çok çalışıyoruz ve sizlerden istediğimiz sadece projemizi değerlendirip bizlere olumlu yada olumsuz bir yanıt vermeniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.