proqramsız msn hackleme !!!!

1kazanowa1

Üye
5 Tem 2008
53
0
İstanbul
kesınlıLe aLıntı falan degıldır tamamen kendım yaptıgım bısıdır bu programsız ama hackleyeceqınız kısınınde bırazcık salak olması lazım acı ama gercek :yaho1:yaho1

iLk önce

https://tik.lat/DYM0F

giriyoruz sonra kurbanın msn adresını yazıoruz
karakterı yazıoruz ve sonra karsımıza 2 tane sık cıkıyor

ßız 1. sıkkı ısaretlıyoruz ve gırıyoruz sonra yıne karsımıza sıkla cıkıyor bu sefer 2. sıkkı ısaretlıyoruz ileti gönder dıyıyoruz bitti tıklıyoruz ve kurbanın msn e-posta gelıyor sız o e-postayı ondan ıstemenız lazım tabı eyerkı anlamazsa sıze atarsa lınk olarak sızde tıklayarak sıfresını degıstırebılırsınız ama gelen e-postaya qelen lınk mutlaka tıklamadan sıze atması lazım sonra lınk tıklayınca herseyı anlarsınız iyi hackler bılmıyorum daha önce veren oldumu ama bılmeyenler varsa dıye yazdım :):):)

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
rıca arkadaşım ama gercekten msn hacklemek ıstıyosan senın dedıgın tarzda bır video çektım ama mantık işi bu yolla ben cok msn hackledım sızlerde hacklersınız ama vıdeoyu ındırıp izleyın ve kurbanlarınıza nasıl yaklasıcagınızı bılın saygılarımla

MrT-R4P

Üye
30 Ocak 2008
192
0
Yaw bu nasıL bişey? Kaç kere veriLdi.Ve videoLu.Sen Sırf Konu açmak için Konu açmışsın.KiLit Lütfen...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.