Prorat hakkında geniş bilgi

rıdo93

Üye
30 Eyl 2009
84
0
31
BURSA/yıldırım erikli
ProRat hakkında geniş bilgi

merhaba arkadaşlar prorat karşıdaki bir pc nin sadece ıp numarası ile bağlanan bir program vebunu heryerde duydum şimdi prorat programını indirdim ama nasıl ne yapacam neler gerekli bilmiyorum çok günahı olup birazda sevap kazanmak isteyen arkadaşlar lütfen yardım edin programın fotosu altta lütfen acil yardım videolu yardım ederseniz daha ii olur
hhhhe.png

Son düzenleme:

Votex

Yeni üye
23 Ağu 2009
38
0
istanbul
program zaten türkce bariz ortada ama sana kısaca anlatıyım

server oluştur diceksin.. serveri ottomatik olarak kendi klasörüne atıyo..
sonra oo serveri msn den yollamak zorundasın.. bunu içinde
rar lamanı tavsiye ederim.. rar layıp yolla
sonra yolladın kişinin ip bulucaksın bunun için de sana güzel bi site söliyim..
https://tik.lat/pi9nL bu siteye giriyosun mail adresini yazıyosun ..
sana bi link vericek oo linke kim hangi pc den tıklar ise sana o kişinin ip sini yolar
ardından yazıyo zaten ip: adresi die yazıyosun kimse.
ama port numarasını unutma yada hiç degiştirme :S
baglan diyosun baglanırsa baglandı dio zaten baglanmaz isede yapcvak ibşi yok

rıdo93

Üye
30 Eyl 2009
84
0
31
BURSA/yıldırım erikli
merhaba yardımın için teşekkür ederim ıp bulmak için ıpget programım var ama senin bu verdiğinde çok güzeldi denedim kendim saniyesinde ıp numarası geldi bu rarlama nasıl anlamadım rarlama acaba o konuda yardım edersen sevinirim ve bu serveri atmadığımız kişiye sadece ıp ve port numarasından ulaşabilirmiyiz acaba serveri atmadan servera tıkladımmı ne olur kendi pc mde sonra karşı pc ye atsam bilgilei nereye kayıt olur acaba bilgi verirsen sevinirim

rıdo93

Üye
30 Eyl 2009
84
0
31
BURSA/yıldırım erikli
program zaten türkce bariz ortada ama sana kısaca anlatıyım

server oluştur diceksin.. serveri ottomatik olarak kendi klasörüne atıyo..
sonra oo serveri msn den yollamak zorundasın.. bunu içinde
rar lamanı tavsiye ederim.. rar layıp yolla
sonra yolladın kişinin ip bulucaksın bunun için de sana güzel bi site söliyim..
https://tik.lat/PLD08 bu siteye giriyosun mail adresini yazıyosun ..
sana bi link vericek oo linke kim hangi pc den tıklar ise sana o kişinin ip sini yolar
ardından yazıyo zaten ip: adresi die yazıyosun kimse.
ama port numarasını unutma yada hiç degiştirme :S
baglan diyosun baglanırsa baglandı dio zaten baglanmaz isede yapcvak ibşi yok

acaba başka yardım edecek yokmu burda server oluştururken host felan yousite diyor onu nasıl yapcam bedava host ne yaptıysam yok bedava yazıo giriom ne yapıosam olmuo olmuo olmuo lütfen yardım edin abiler

Votex

Yeni üye
23 Ağu 2009
38
0
istanbul
ayarları ile oynamıcaksın sendeki demo sürüm zaten sitene filan yönlendirmek için 200$ para ödemen lazım eger var ise paran öde ozaman %100 serverin olur

aşir1

Yeni üye
8 Şub 2007
41
0
arladasım www.dyndns.com u dene oradan bedava host adresi alabilirsin prorat a gelince olusturdugun dosyayı karsı taraf acmazsa bilgisayara baglamazsın zaten nod 32 yakalıyor ben sana bifrost programını öneriyorum internetten bak bulursun yakalanmaz virüs olarak bilinir rat uygulamalı calısır ben kullanıyorum cokta basarılı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.