ProRat v1.9 Bı bakın yaparsam Herkeze soyleyecem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gala05

Yeni üye
3 Ağu 2009
47
0
Arkdaslar ben prorat v1.9 zu yaptım karsı pc ye yanı kurbana vırusu yedırdım calıstırdım ıp adresınden onun pc sıne baglandım ama tam ıslem yaparken hata verdı hata budur

Bu hatanın Kaynagını tam olarak da bılmesemde tahmın edebılıyorum modem paylasımı kısıtlayan port dıye bısey var benım portum kapalı acamıyorum cunku pw sını bılmıyorum eger bu hatanın cozumunu bılıpde soylerseneız yada benım dedgım gıbı port da ysa Lutfen Bı yardımcı olun

asdasdasd0.png
:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah:puah

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
Proratın orjinal portunu değiştirmişsiniz ayarları eski haline getirin.Serverınızı tekrar oluşturup yollayın.
Portu değiştirirseniz prorat çoğu işlemi kısıtlar.

Ayrıca prorat güncelliğini yitirmiş bir ratdır.Daha yeni/güncel ratlara geçmenizi tavsiye ederim.

Öneri:Spynet

sarkos758

Katılımcı Üye
27 Mar 2009
352
0
Aynen
Benimde tavsiyem Spy NET videolu anlatımı Trojanlar ve Virüsler bölümünde var gerçekten iyi bir rat eğer birde onu crytp edebilirsen olay tamamdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.