Proteus Devre Çizimi Projem Hakkında

dangers

Katılımcı Üye
1 May 2009
325
1
Merhaba arkadaşlar,
ben üstten ders alıyorum açıkçası derse aşinalığım pek yok. Şimdi ben bir proje aldım

Köpek hareket halinde iken 20-30 saniyede bir beep sesi, köpek durduğu zaman ise 1-2 saniyede bir beep sesi çıkartır. Çıkartılan bu ses 5 farklı melodi içinden istediğiniz seçilebilir ve istenirse seçme butonlarından faydalanarak meledonin bir seferde kaç kere tekrarlanacağının sayısı 1-2-3 olarak seçilebilir.

devreyi yapmakta sorun yaşayacağımı sanmıyorum çizimleri filan da var ama hoca benden melodilerin de kaynak kodunu istedi şimdi sorun şu melodilerin frekanslı halini de buldum ama 1-2 saniye de ses çıkarması ya da 20-30 saniyede ses çıkarması olayını nasıl koda dökebilirim acaba ben. kaynak ya da bilgisi olan var mı bu konuyla ilgili

teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.