Ps 2 Mortal Kombat Shaolin Monks Bütün Adamlari Seçme Işte Bomba Size

fuatsss

Yeni üye
29 Ara 2007
2
0
o dosyanın içinde simge fln da yok armaxevoPS2CDMAR2007.bin adında bi abidik dosya var :(

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
Arklar Halen Yapamayanlar Kaldimi Ya Bunu Normal Cd Ye Yakacaksiniz Dvd Ye Degİl Normal Neroyla Kaliba Yazdirsanizda Olur Programi Verdİk Daha Ne Yapayim Yalan YOK Bende Ben Kullaniyorum Halen BÜtÜn Hİlelerİ Yapabİlİyorum MaŞallah Takir Takir .. Cd Ye Yakin Tekrarliyorum Ve Rarin İÇİnde Vlc GÖrÜnÜmlÜ 2 Program Var İkİsİnden Bİrİ Şİmdİ Hatirlamiyorum Kesİn ÇaliŞir Hadİ Soru Olmasin TŞk Edİn Artik ..

faruk789

Yeni üye
18 May 2009
1
0
arkadaslar yardim gerek bana ben de cok mk oyuncusuyum ama o hack leri ps2 yuklemek icin kopye ceken kart mi lazim bende o yok benim ps2 kopye almiyo ve o programmi nerden alabilirim lutfen yardim

marleks

Yeni üye
14 Eyl 2009
1
0
arkadaşım ben bu armax ı kullanmak istiyorum. ama benim ps 2 im ince olandan. cd yi takınca calısıyo ama power tuşu na basmadan cd yi değişiyom oyun cdsini takıyom ama bu kez oyun acılmıyo. nasıl olacak ne olur yardım et. cıldırmak üzereyim.

atakule32

Yeni üye
19 Şub 2008
1
0
Yaahocam sen en iyi yeni bir cd yap öle göster nasıl yapılıyor diye bende de olmadı galiba da ben yapamadım senden ricam CD yi alıp video ya çek nasıl yapılır diye o zmn yapayanlarda bir problem olur sende değil...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.