Çözüldü .psd yazı değiştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye

arkadaşlar mesela nefu yazan yere anon yazmak ıstıyorum oraya anon yazdım ama deişmedi nasıl deiştiririm o yazıyı

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
1
10
:C / Adobe
Öncelikle kullanılan font yazı tipini araştırın sonra font yazı tipini bilgisayara yükleyin birde öyle deneyin.Psd üzerinde farklı hata yoksa sadece font üzerindeyse fontun bulunduğu katmanı silin anon yazın kolay gelsin :)

26 Haz 2016
2,821
3
599
Katmanların en üstünde sadece resim olan bir katman var mı o kısmı bi çekip atar mısın. Düzenlenebilir kısmın en üstünde katmanların yani tüm katmanlar birleşmiş halde ayrı bir katman olabilir.

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
Öncelikle kullanılan font yazı tipini araştırın sonra font yazı tipini bilgisayara yükleyin birde öyle deneyin.Psd üzerinde farklı hata yoksa sadece font üzerindeyse fontun bulunduğu katmanı silin anon yazın kolay gelsin :)

hocam katmanı sılersem fontta gıtmezmı

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
Gider evet sizde istediğiniz şekilde yeni katmanda istediğiniz yazıyı rahatlıkla yaza bilirsiniz.Font seçimini yapmanız daha önemlidir.

yahu hocam ben o .psd kı o font sekılde yazmak ıstıyorum ordakı nefu yu anon olarak yazmak ıstıyorum sadece

αxoy

Özel Üye
15 Mar 2018
1,474
128
C:/Adobe
şimdi o yazıyı aynı font ile değiştirmek istiyorsan öncelikle yazının font bilgisayarında yüklü olması lazım. Eğer o font sende yoksa yazıyı değitirmek için tıkladığında photoshop fontu bulamadıpı için otomatikmen font değişir. Son olarak Grafiker arkadaşımızın dediği en üst katmana bak en üst katmanda tüm katmanlar birleştirilmiş halde ise o katmanı sil daha sonra yazıyı düzenleyebilirsin

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
hocam aynı su adam gıbı ya [ame]https://www.youtube.com/watch?v=tgz6Kw3o5nE&t=1s[/ame]

10 Ara 2017
126
0
Dostum hemen anlatıyorum öncelikle psd dosyasını yeniden aç. Yazı katmanının üzerinde uyarı işareti var ona çift kez tıkla ve karşına bir uyarı penceresi gelicek şu şekilde ; ..... fontu bulunamadı değiştirilicek gibisinden. Evet işte orada yazan fontun adını uyarı penceresini kapatmadan bir yere kaydet. Daha sonra photoshop'u kapat. Google'da fontun adını ve yanına indir yaz çıkan sitelerden fontu indir ve yükle. Daha sonra photoshop'u açarak yazıyı gönül rahatlığıyla değiştirebilirsin. (Uyarı kalkıcak zaten)

İyi Forumlar :)

(Dediğimi uygularsan %100 sonuç alırsın.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.