ptt kargo saçmaliğı

UzmanConda

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
341
0
merhaba çinden ürün aldım ilçeme kadar geldi ama geri gönderildi müşteri hizmetlerini aradiğımda hiç bi zaman ilçeye ulaşmadığını istanbulda olup geri gönderilgi yaziyor neden geri gonderilmiş anlamadim ürün 16 dolarlık bir telefon ekranıydı lutfen yardimci olun

(fotoğrafta bulunduğum ilçeye geldiğini tekrardan istanbula gittiğini gösteriyor ama müsteri hizmetleri ilcenize ulaşmadigini soyluyor?)

Son düzenleme:

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
Merhabalar,
Dostum, belirli bir süre içerisinde teslim almaz isen geri gönderiliyor fakat bazen karışıklık olup yanlışlıkla gönderiliyor. Bir seçenek daha var sisteme yanlış işlendiyse sende yanlış görülmüştür. Şubeye gidebilirsin ya da müşteri hizmetleri ile görüşebilirsin. Elinde kanıtı var zaten :)
İyi Forumlar

Son düzenleme:

UzmanConda

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
341
0
müşteri hizmetleri tekrarlayıp duruyor ürün iade ediliyor diye bende dispute açtım 4 dolar indirmli almıstım dispute de ise urunun kendi fiyati ne ise onu istedim iade olarak eger para iadesi yapilirsa 4 dolar kuponu da para olarak geri alicam.

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
9
4,965
Orhun Nehri
Şubeye gidip sorgulat
Bende çinden klavye istemiştim
Elimize ulaşmadı dedikleri halde şubede çıktı
Çünkü çinden gelen kargolarda genelde isim falan yazmıyor sadece kargo numarası var
Tarif edip kargonu arat

UzmanConda

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
341
0
Şubeye gidip sorgulat
Bende çinden klavye istemiştim
Elimize ulaşmadı dedikleri halde şubede çıktı
Çünkü çinden gelen kargolarda genelde isim falan yazmıyor sadece kargo numarası var
Tarif edip kargonu arat

az once aradim musteri hizmetlerini bi yerden baktiginda gumrukten gecmedigini diger bi sayfadan baktiginda ilçeye geldigini sonrasinda geri gonderildigini gordu orda bisey anlamadi daha sonra tekrar arayin sistem biraz calismiyor dedi resmen dandik bir sistemleri var akabinde tekrar arayin konuyu arastiralim dedi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.