PUBG Makro Hk.

DarkMisyon

Uzman üye
28 Ocak 2016
1,455
0
Londra
Crack Veya Deneme Süresi Uzatma HK.

Elimde 3 günlük deneme sürümü olan 25 dolarlık bi pubg makrosu var 3 gün kullandıktan sonra program açılmasına rağmen satın alın diyor.
pcye format attıktan sonra tekrar denedim programa girebildim yani bu 3 gün dolduktan sonra regedit gibi biryerde veri tutuyor açsamda hata veriyor
internet ile bir bağlantısı yok internetimi kesip girdiğimde yine aynı durum cracklenemez çünkü şifrelenmiş kendim birşey yapmaya çalıştım lakin başaramadım.

Regedit Gibi Biryerde Tutuyorsa regeditten veriyi silsek düzelebilir ama nerede tuttuğunu nasıl bulabiliriz ?

Crackleyecek Varsa Ö.M Yoluyla ulaşsın işimize yarayacak bir program başarabilirsem paylaşmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

sevban035

Katılımcı Üye
18 Tem 2012
686
12
kaf
Makroya 25 dolar verceğine bir hesap açıp free hilelerden kullansaydın çaktırmadan valve koruması olmadığı için kontrol ile anlamaya çalısıyorlar, binlerce hileli kullanıcı var.

DarkMisyon

Uzman üye
28 Ocak 2016
1,455
0
Londra
Makroya 25 dolar verceğine bir hesap açıp free hilelerden kullansaydın çaktırmadan valve koruması olmadığı için kontrol ile anlamaya çalısıyorlar, binlerce hileli kullanıcı var.

makro hile gibi olmadığı için zevk alabiliyorum lakin hile ile zevkli olmuyor oyun :( oyunun kurallarında da makro ban sebebi gibi bir şey yazmadığından zevk alınabiliyor. Amacım İnsanların Oyununu Berbat Etmek Değilde Üstün Olarak Oynamak :D

Socialmm

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
854
1
programi acmadan regedit yedegi al kullan suresi bitince eski regediti geri yukle eger acilmazsa regedite kaydetmiyor demektir windows dosyalarinin arasinada yukluyor olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.