PUBG Mobile Emulator

tororeis

Üye
16 Eyl 2018
78
0
Satürn
Arkadaşlar PUBG Mobile Emülatör'ünü indiriyorum, açıyorum yükleniyor. Fakat yüklenme tamamlanınca (%100 olunca) bilgisayarım mavi ekran veriyor. Önceden böyle olmuyordu. Yardım eder misiniz ?

tororeis

Üye
16 Eyl 2018
78
0
Satürn
hangi emulatörü kullanıyorsun tencent game in var onu indir olmazsa. bir de pubg lite çıkmış ona baktın mı

Tencent Gaming Buddy emülatörünü kullanıyorum hocam. Resmi emülatör

Kaldırmıyor Demekki Dostum.

Kaldırmamakla alakası yok. Format atmadan önce gayet iyi giriyordum.

Sistem gereksinimleri uyuyor değil mi? Ama Kaldrımasa mavi ekran vermez.Uyumluluk tikini kaldır.

Uyuyor hocam. Hatta sistemim gereksinimlere göre daha iyi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zonrail

Üye
20 Ocak 2019
198
0
İnternetten araştırmayı denedinmi eğer bi cözüm bulamadıysan boşvermelisin yada işletim sistemi yetmiyorud bu aralar bende yaşıyorum mavi ekran olayını

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Formattan Sonra Ekran Kartı driver'ını indirdiğinden emin ol DirextX Sürümünüz kaçsa bilmiyorum artık o yüklümü veya yüklüyse uyumlumu bunları kontrol ederseniz yararlı olabilir.

Westen

Yeni üye
1 Şub 2019
11
0
Desteklemiyor bilgisayar muhtemelen
Pubg Mobile Pc Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel® Core™2 Duo Processor E4700 2.66 GHz
RAM: 3 GB
Ekran kartı: Nvidia GTS 250 1GB 256Bit
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 2 GB
Direct X: 9

Ludas

Üye
1 Ocak 2019
238
0
24
Ludas.py
Driverlarının ve DirectX sürümünün güncel olduğundan emin ol, sistemin oyunun gereksinimlerini karşılıyor mu bir bak. Hiç olmadı bilgisayar için olan P.U.B.G. Lite sürümünün Türkiye erişimini bekle..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.