Pubg mobile hk.

EmreWord

Üye
27 Haz 2015
200
3
Mersin
Selamun Aleyküm ufacık bir sorum olacak. Eniştem tam bir oyun bağımlısı ve sürekli kavga konusu oluyor host dosyasına hangi satırı eklersem pubg mobile Server larına bağlantıyı engellemiş olurum? :mutsuz

23 Ağu 2017
100
0
Selamun Aleyküm ufacık bir sorum olacak. Eniştem tam bir oyun bağımlısı ve sürekli kavga konusu oluyor host dosyasına hangi satırı eklersem pubg mobile Server larına bağlantıyı engellemiş olurum? :mutsuz

Esdosya yönetici indirip data dosyalariyla oynayabilirsin ama silip tekrar yüklerse yine eskisine döner

Yada mail ile kayitliysa telefonunu alıp başka maile bağlayıp hesabi ele geçirirsin

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Modem arayüzüne girip filtreleme ekleyebilirsin önce hangi cihazdan giriyosa MAC adresini bul ,
Pubg Mobile serverlarının ip adresini bulup filtreleme kısmına eklemen lazım Google üzerinde biraz araştırırsan bulmanın zor olcağını sanmıyorum.

EmreWord

Üye
27 Haz 2015
200
3
Mersin
Hocam onu da düşündüm WiFi dan giremeyince mobil veriden giriyor yani yapacağım işlemi onun telefonu üzerinde yapmam lazım. Öyle geniş bir arama yapmaya fırsatım olmadı pubg mobile serverlarını telefonun kendi içinde ki host dosyasına ekleyerek engellemek en garanti yöntem gibi geliyor ama onları da bulamadım

Data dosyasını değiştirmek için es dosya yöneticisine ihtiyacım yok onu hallederim ama siler tekrar yükler kalıcı bir çözüm değil benim için 😒hesabı ele geçirmek gibi bir niyetim de yok sonuçta ücretsiz bir oyun yeni hesap açar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2

Eniştenin telefon modeli androidse en fazla rat bulaştırır kendin engellersin diğer türlü oynamak isteyen her yerden oynar engel olamazsın |º.º|
Gider pc den oynar telefon haletsen bile

EmreWord

Üye
27 Haz 2015
200
3
Mersin

Eniştenin telefon modeli androidse en fazla rat bulaştırır kendin engellersin diğer türlü oynamak isteyen her yerden oynar engel olamazsın |º.º|
Gider pc den oynar telefon haletsen bile

Oynayacak bilgisayar yok bulursa da telefonda host dosyası üzerinden engellediği bağlantıyı aynı şekilde pc üzerinde de host üzerinden engellerim. Bana lazım olan sadece pubg mobile sunucu bağlantı adresi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.