Pubg Mobile nin Yaptıgı Kapitalist Tuzak

sametdemirmka

Yeni üye
1 Ocak 2019
1
0
Arkadaşlar pubg mobile çoğu telefonda kasmaktadır. J7 Prime gibi telefonda en düşük grafiklerde %90 gpu %88 ram %81 de cpu kullanırken fps 20-26 arası dolaşıyor
Peki donanım bakımından j7 primenin 3 de 1 ine sahip olan iphone 5 %70 gpu %65 cpu %40 ramda nasıl 30-40 arası dolanıyor
Optimizasyon diyip geçirmeyin
Xiami telefonlarda dahi kasma olmuyor
Bu da tencentin zorla yeni model telefon aldırtmaya zorluyor
Ne düşünüyorsunuz?
sametdemirmka

Son düzenleme:

H4ckers04

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
303
0
Ağrı
Bence o oyun bağımlılık yapıyor ve sizi yönetecek bence bu oyunun sonu mavi balina gibi olacakdır😉

hacktork

Yeni üye
19 Eki 2012
3
0
Bir tuzak olduğunu sanmıyorum j serisi birçok oyunda öyle
Size önerim pubg lite sürümünü indir aptoide de mevcut

Bl4ckerror

Üye
21 Şub 2016
214
0
Dünya'dan...
bence de öyle. Iphone da hiç kasmıyor. Aynı şekilde Fortnite'da sadece Galaxy 9'da kasmıyor. Firmalar kendi ürünlerini aldırmak için yapıyor.

ayberq58

Üye
16 Eyl 2009
157
6
Ben oyle olduğunu duşunmuyorum. Şayet olsaydı tum marka ve modellerde olabilirdi. Yeni guncelleştirmeler getirirler tüm cihazlarda ağırlaştırmalar yapabilirlerdi.

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
129
4
xD
Tuzağı bilmem de gerçekten bağımlılık yapıyor. Bende nasıl birşey varsa tek başıma tek oyunum o olsa girmem, ama arkadaşlarla 10 el bile girerim.

JustAndrea

Yeni üye
15 Tem 2016
10
0
Columbia
gerçekten bağımlılık yapıyor, çevre bağını koparıyor, insanlar oyuna kilitlenip kalıyor. İnsanlar bilgi edinmek araştırmak, kitap okumak ve başka bir şeyler yapmak yerine oyunlara çekiliyor olan bitenden habersiz kalıyorlar. benim görüşümce de tuzak çünkü; insanlar arasında marka rantı var. sadece markadan ibaret değil her alanda yanındakinden ve o olayı kapsayanlar arasındakilerden daha üstün olma veya üstün görünme isteği yaratıyor sadece boş beleş bir oyun uğruna o yüzden TUZAK diyen arkadaşlara katılıyorum.

Thanders

Üye
8 Ocak 2017
230
0
Donanım olarak Android ve IOS karşılaştırman çok saçma. Apple'ın olayı bu.

Ayrıca Donanım olarak bakma olaya, kerneline kadar gider bu iş.

GM5 seedv2 ile RR ROM ve custom kernel ile rahatlıkla 20-23 fps ile oynayabiliyorum. Bunu GM5 ile yapabiliyorum. Sahip olduğu donanım belli.

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
Yapacak birşey yok 6s cihazda su gibi akıyor bu arada iphone kalitesimidir bilmem ama amerikanın markasını savunmak istemiyorum ama iphone 1gb rami diğer telefonların 4gb'tına bedel ve işlemci olarak birçok yeni telefondan üstün (6s cihazım için söylüyorum)

25 Ara 2015
147
0
Kardeş apple telefonları sağlam yapıyor. Performans olacak tabi. Yazılım donanıma özel bu yüzden normal ama xianomi kaldırıyo da j7 prime kasıyosa sıkıntı

FAKESMILE

Yeni üye
15 Mar 2018
32
0
darende
dostum konuyu sağa sola çeke çeke bir etmişsiniz bu işin içinde olduğum için söylüyorum, j7 prime j5 prime samsung giriş segmenti olan cihazları anlayacağın içerisinde arm cortex a59 1.6 ghz hızında işlemci var kasması aşırı normal bir durum ama bir xiaomi mi5 içerisinde snapdragon 820 var arada uçurum var benim cihazım Galaxy S7 hd grafikte su gibi oynuyorum bunun anroid ya da apple ios ile alakası bir durum değil anlayacağın

MD6

Üye
1 Ara 2018
158
0
CyberWarrior
Bunun kapitalistlikle ne alakası var? Apple'a torpil geçecek olsalar niye Xiaomi telefonlarda kasma yaşanmıyor?
Samsung'un j7 Prime'da kullandığı donanımlar yetersiz kalıyor. Xiaomi telefonların çoğu SD 845 işlemcili. Yani J7 ile Xiaomi karşılaştırman saçmalık. iPhone 5 konusuna gelirsek; iOS'un Android'den daha performanslı olduğunun ispatıdır. :)

LeoJeLy

Üye
8 Kas 2015
161
1
Sayın güzel kardeşim. J7 prime Full HD çözünürlüğe sahip olduğu için her ne kadar yüksek donanıma sahip olsa da çözünürlük aşırı yüksek olduğu için maalesef gpu yetersiz kalıyor. gfx tool indir. ben 60fps alıyorum j7 prime ile..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.