pubg mobile oyundan atma

cakalomer78

Yeni üye
18 Şub 2019
7
0
Xiaomi redmi 5A telefon kullanıyıyorum

telefonda rahat bir şekilde pubg mobile oynayabiliyordum ama bu sabah durup dururken oyuna giriş ekranından sonra oyundan atmaya başladı

yeteri kadar yerde var güncellemeden sonra oyuna birçok kez girdim bir sorun çıkarmadı

bu hata neden kaynaklanır ve nasıl düzeltirim?

güncelleme ( 11:17 ) : Sorunu pubg mobile tüm verilerini temizleyerek ve ardından facebook hesabımla tekrar giriş yaparak düzelttim.

herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Merhaba, Güncellemeden kaynaklı gibi. Bazı cihazlarda bu çok oluyor. Yarın veya bugün gün boyu girmeye çalışın(1-2 saat aralıklarla). Sorunuz büyük ihtimal çözülür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.