Oyun Pubg mobile sekmeme varmı

Acemii34

Yeni üye
20 Ocak 2019
41
0
Herkese Selamlar

Pubg mobile sekmeme hilesi bilen varmı YouTube den falan baya baktım hiç birisi çalışmıyor.

Burda ByZehirX hocamın paylaştığı çok güzeldi ama oyun güncellemesinden sonra çalışmadı.

Yardımcı olursanız sevinirim oyunda hile çok arttı yoksa bende kullanma taraftarı değilim.

Acemii34

Yeni üye
20 Ocak 2019
41
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

Acemii34

Yeni üye
20 Ocak 2019
41
0
İyi oynasan hileye ihtiyaç duymazdın kendinle çeliştin :). Hile yapıp bu kadar insanın hakkına girme. Zaten tespit edilirse direk hesabın yasaklanır.

Burası bunları tartışacak yer değil aslında şimdi burdan ban yicez :)

Dostum adama m24 le art arda 2 isabetli atış yapıyorum adam düşmüyor ama o beni 3 AKM mermisiyle düşürüyor anlatabiliyormuyum?
Şuan youtuberlerin bile hepsinde hile yokmu sanıyorsun?
Adama 4 kişi ateş ediyor adam 4 ünü bitiriyor bu nasıl mümkün olabilir ?

Acemii34

Yeni üye
20 Ocak 2019
41
0
oyun konuşulucak bir yer değil burası. aşağıda verdiğim siteye girip ne arıyorsan orada bulabilirsin iyi formlar.
https://memoryhackers.org/

- - - - - - - - - - - - - -
FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU 🇹🇷

Forumda Pubg Mobile bölümü var bilmem farkında mısın?
Linkini bıraktığın sitenin linkini senden önce bir arkadaşımız bıraktı zaten orayı inceledim emülatör için hileler mevcut benim aradığım orda yok.

Sanada iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.