Pubg Mobile UC Tartışma

9 Ara 2017
250
0
24
Mars
Konuya uygun başlık bulamadim ondan böyle yaptım ben uc leri midasbuy dan alıyordum en ucuz orasiydi çünkü ama şimdi Facebook Instagram vs sosyal medyalarda çok daha ucuza daha çok uc satılıyor nedir bunun aslı bilen var mı?
Örnek fiyat

E30DjH.jpg

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Boyle şeylere para verilmez. Ben zamanın da çok verdim şuan aşırı derece pişmanım. Pişman olmak istemiyorsan böyle şeylerden uzak dur. Parana yazık, kitap al oku kendine daha faydalı..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.