Çözüldü pubg uc hilesi yada oyuncuların yerini görme hilesini bilen var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doganakdogan00

Yeni üye
15 Mar 2019
10
0
merhaba hocalarım kardeşlerim pubg mobil de uc hilesi ve adamların yerini görme hilesini bilen var mı ??

FestMontana

Yeni üye
2 Ara 2018
45
0
YOUTUBEYE VN HAX pubg mobile türkçe yaz veya vn hax sitesine girip indir reklam onaylama falan şeklinde hile aaçılıyor eski memoryhackers gibi vn hax sitesi hep güncel fixlense 1 saaat sonra düzeliyor.

JellyBelly

Üye
5 Mar 2019
92
0
LocalHost
Bilgisayar üzerine hile açmak mümkün telefon üzerinde açamazsın fakat benim gibi bu oyuna çok para yatıran insanlar sana hakkını helal etmez sana derken kesinlikle yanlış anlama hile yapmak isteyen ve hile yapan herkezde aynı onun içerisine kul hakkı diye bir şey var kesin de yapmamanı öneririm çünkü benimde elimde bu şekilde imkanlar var ama ben yine hilal yine paramı yatırıp oyunumu oynuyorum hem bu oyunu yapıp çizen insanlar için onların da hakkına girmiş oluyorsun bunu unutma

TURKISH STARS

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,073
4
Artık gerçekten gülüyorum şöyle diyenlere. Neymiş arkadaş oyuna para yatırıyormus başkasının hakkına giriyormusuz. Tamam siz dediğiniz için artık böyle oynamayacaklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.