Mobil Public İp adresim çalındı ne yapmalıyım

DMSHatakeKakashi

Yeni üye
27 Tem 2022
31
3
Öncelikle merhaba arkadaşlar biri bir link sayesinde benim public ip adresimi çaldı bende hemen public ip adresimi değiştim adam onda olanı yaydı o public ip adresi ile birşey yapılabilirmi

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
243
Knk yani bu tam olarak bir cevap değil internet servis sağlayıcısına susarsa ne gibi bilgilere ulaşır ve bunu yapması için hangi bilgiler gerekir bunu yanıtlarmısın
Somutlaştırmak gerekirse, birinin 5 TL paranı çalması için koca bankayı basması ile sizin dediğiniz şey eşdeğer. Ben de diyorum ki, eğer birisi bankayı basarsa sırf senin 5 liran için basmaz diyorum. Bassa dahi farklı emelleri vardır. Hedef sen değilsindir diyorum. Sanki her gün İnternet sağlayıcısının sistemine sızıyormuşum gibi soru soruyorsunuz. Birisi bu kadar riskli işe sizin için girmez. Sızmayı denese dahi sızmak kolay bir şey değil. Büyük ihtimal yakayı ele verirdi. Söylediğiniz şeyler (IP adresi ile telefona sızma vs.) birini korkutmak için söylenen şeyler. Kulak asmayın.

DMSHatakeKakashi

Yeni üye
27 Tem 2022
31
3
Somutlaştırmak gerekirse, birinin 5 TL paranı çalması için koca bankayı basması ile sizin dediğiniz şey eşdeğer. Ben de diyorum ki, eğer birisi bankayı basarsa sırf senin 5 liran için basmaz diyorum. Bassa dahi farklı emelleri vardır. Hedef sen değilsindir diyorum. Sanki her gün İnternet sağlayıcısının sistemine sızıyormuşum gibi soru soruyorsunuz. Birisi bu kadar riskli işe sizin için girmez. Sızmayı denese dahi sızmak kolay bir şey değil. Büyük ihtimal yakayı ele verirdi. Söylediğiniz şeyler (IP adresi ile telefona sızma vs.) birini korkutmak için söylenen şeyler. Kulak asmayın.
Knk yani onları anladım ama ip ile İss ye sızma yapılabilir mi yani onu sormak istiyorum benim tam olarak sormak istediğim şuan sadece ip ile İss ye sızılabilir mi

DMSHatakeKakashi

Yeni üye
27 Tem 2022
31
3
Beyler herkese teşekkür ediyorum dediğinize göre sadece ip adresi ile birşey yapılamaz umarım öyledir çünkü kimse bilgilerinin çalınmasını istemez bu benim en büyük korkuma dönüştü umarım herkesin dediği gibi birşey yapılamaz kredi kartı bilgileri alınamaz alakası bile yokmuş bunu öğrendim ve çok özel olmadığını öğrendim eskisiyle de birşey yapılamıycagını öğrendim şimdi size son bir sorum var ip adresi ile bilgisayarada bir şey yapılamaz degilmi
Herkese iyi forum ve akşamlar

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.