Puma Soundchuck: Yakın dövüş silahı görünümlü Bluetooth hoparlör

prototyqe

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,207
0
Chicago İL
]
puma_soundchuck.jpg

Uzakdoğu sporlarının teknolojiyle yakın ilişki içinde olduğunu söylemek zor. Ancak Puma yeni ürünü Soundshuck ile bunu bir parça başarmış görünüyor. Yakın dövüş sanatlarının en bilinen aksesuarlarından olan nunçakular (bkz: mınçıka, nançuka) Bluetooth hoparlör formunda kullanıcılarla buluşmayı bekliyor. Kırmızı, turuncu, pembe, mavi, gri ve siyah olmak üzere altı farklı renk seçeneğine sahip hoparlör, sıra dışı görünümüyle rakiplerinden ayrılmayı başarıyor.
puma_soundchuck4.jpg

Silindir şeklindeki iki hoparlör, silikon bir kabloyla birbirine bağlı. Bu kablo sayesinde Souhdchuck’ı istediğiniz yere asabiliyorsunuz. İki hoparlörün mıknatıslar aracılığıyla birbirine kenetleniyor olması sayesinde de hoparlör asıldığı yerden düşer mi endişesi yaşamıyorsunuz. 2x 2 watt RMS ses çıkış gücüne sahip olan Soundchuck’ın pili 1.100 mAh’lik ve 6 saate kadar kesintisiz müzik dinlemeye imkan veriyor. Hoparlör üzerinde standart 3,5 mm ses girişi ve dahili bir mikrofon da yer alıyor. Bu aydan itibaren Apple Store’larda satılmaya başlanacak Soundchuck’ların fiyatı 130 dolar. Yerine göre yakın dövüşlerde de kullanmayı planlıyorsanız tavsiyemiz siyah renkli modelden satın almanız.
puma_soundchuck1.jpg


Kaynak
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.