PvP'li online oyun onerirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
geliyo bu koku yaw :S
Mrb arkadaşlar ben Dövüş oyunu tarzında online oyun arıyorum mmorpg ler cok sıktı artık 100 lerce mmorpg var hepsinde aynı tarzda o yuzden dövüş tarzında yarış tarzında degişik , fazla sistem istemeyen online oyun önerirmisiniz, şimdiden tşkler.

StrongsAire.exe

Katılımcı Üye
15 Tem 2010
761
111
Yaw Bırak dövüş mövüş ün onlinesii yok SAna oynucan bir kac oyun önercem
1.Point Blank (Genelde hep bıcaklı bölümlerde takılıorm Combat-Kukry var)

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
geliyo bu koku yaw :S
Dövüş Yarış Tarzı Oyunlar ! Online Olmaz kardeşim olsadaa Orjinalini satın alman gerekir :)

Online olur kardeşim zone 4 örnektir 1 gb ram istiyo o yuzden oynayamıyorum

Fazla sistem istemeyen oyunlar, browser tabanlı oyunlardır. Dövüş tarzında ise bu oyun bir tek Gladiatus olabilir.

Fazla sistemden kastım 512 ram var pc nin böyle yani

Istedigim oyun tarzına bi örnekte grand chase dir , viva fighter vardı kapandı , bu oyunlar gameplay izlerseniz belki anlarsınız aradıgım oyunları :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.