PW Özel Logo Tasarımı

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,093
6,196
[C*]
@PW

Bir önceki konuma teşekkür edenler arasından yapmış olduğum kura ile PW nickli üye kazanmıştır, kendisini tebrik ederim..

İmzalı

İmzasız

Not
Bu logo internette bir benzeri örnek alınarak, kendimce üzerinde ufak oynamalar yapılarak elde edilmiştir.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,093
6,196
[C*]
Böyle diyince bende bi bakim dedim . Ve imzanında sana ait olmadığını öğrendim ......

İnan bunu ilk defa görüyorum..

Bu işaretli olanları kendim çizmiştim.
Bu haline gelene kadar da diğerlerinden ilham aldım..
Bu senin attığını benden çalmışlar muhtemel :)

imza olarak profil linkini yapıştırmış oda iyi :)

Esprin güzelmiş, hayırlı olsun..
PW' nin profil linki o.
İmza olarak değil sadece wallpaper gibi görünmesini sağladım..

Son düzenleme:

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
10
:C / Adobe
Ellerinize sağlık hocam emeklerinizi göre biliyorum zaman ayırdığınız içinmi teşekkür edeyim yoksa benim adıma logo hazırladığınızamı bilemedim ama her şey için en içten dileklerimle teşekkürleri minneti size borç bilirim saygı aşağıdakinin üstüne gösterdiğidir saygıyı benden çok siz hak ediyorsunuz.Teşekkür Ederim ne zamandır bugünü bekliyordum emin olun... :) :cool

Son düzenleme:

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Böyle diyince bende bi bakim dedim . Ve imzanında sana ait olmadığını öğrendim ......

Tasarımcılara çamur atmaktan başka ne işe yarıyorsun ?
uber - fila - beats bu markalarında logoları onların değil di mi çünkü o logo fikirleri önceden başkaları tarafından düşünülmüştü (!)
Hkey de atmıştı bakmanı tavsiye ederim [ame]https://www.youtube.com/watch?v=LsXGaF003fU&feature=youtu.be&t=97[/ame]

Ayrıca Aserayın tasarımına çamur atacağına önce kendi tasarımlarını bi gözden geçir

https://www.turkhackteam.org/grafik-tasarim/1943145-skyrexun-logo-tasarimi.html --SAMSULUNUN YAPTIĞI

https://lh4.ggpht.com/4dRoSBN3KQl6TD3l6SLttyIqCuO9ju2bq1o1I2hzjscdYvz3_hRBXxXi4UED6RI9Jbk --- BENZERİ

Samsunlunun çıkarımına göre bu logo kendisine ait değil. İnsanlara çalıntı tasarım yapmaya utanmıyor musun Samsunlu :D

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,093
6,196
[C*]

Ogehan

-
5 Haz 2016
2,176
271
$app->execute();
Aseray bu foruma çok hizmet vermiştir 2 3 kendini bilmezin çamuru yüzündende bu emekleri hiçe sayılmaz . Aseray hocam ilham kaynağınız olucak bir tasarımcı çamur atmak yerine ilham alın çünkü seviyesine asla ulaşamazsınız. Ellerine sağlık hocam.

sαw

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
593
8
Antalya
Samsunlunun çıkarımına göre bu logo kendisine ait değil. İnsanlara çalıntı tasarım yapmaya utanmıyor musun Samsunlu :D

CodeTyper ; Değerli dostum öncelikle senden ricam konuşma tavrına dikkat et .

İkinci bir husus ben zaten @Aseray Abimizi kırmak için böyle birşey demedim onun yolundan devam ettim . Örnek oldu bizlere daha doğrusu bana . Ben onu görene kadar kendime tasarımlar yapıp paylaşıyordum . Ondan esinlendim bir günde 10 üyeye tasarım yaptığımı hatırlıyorum ayrı ayrı . Ben tasarımlarını çok beğeniyorum Aseray abinin .

Hiçbir zaman ona rakip olmam , olamam .

Tasarım konusunda ona karşı her zaman boynum kıldan incedir .

O tasarımı ona benzetmeye çalışmış , sende biraz Olgun bireye benzemeye çalış . Ben forumdaki bir kaç gözde üye ile kavga ettim . Ama bu süreç zarfında asla taciz etmedim onları . Aksine konularıma gelmeseler bile barışmaya çalıştım .

Şu bir gerçek ; bana yapılınca bu tavır ve ben karşı çıkınca ELEŞTİRİ KALDIRAMIYOSUN dediler .
Başkasına yapılınca ve tepki almamıza , Tepki göstermemize ÇAMUR ATMA dediler .
Üç kuruşa muhtaç insanlar bunlar
.​

Son düzenleme:

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4

CodeTyper ; Değerli dostum öncelikle senden ricam konuşma tavrına dikkat et .

İkinci bir husus ben zaten @Aseray Abimizi kırmak için böyle birşey demedim onun yolundan devam ettim . Örnek oldu bizlere daha doğrusu bana . Ben onu görene kadar kendime tasarımlar yapıp paylaşıyordum . Ondan esinlendim bir günde 10 üyeye tasarım yaptığımı hatırlıyorum ayrı ayrı . Ben tasarımlarını çok beğeniyorum Aseray abinin .

Hiçbir zaman ona rakip olmam , olamam .

Tasarım konusunda ona karşı her zaman boynum kıldan incedir .

O tasarımı ona benzetmeye çalışmış , sende biraz Olgun bireye benzemeye çalış . Ben forumdaki bir kaç gözde üye ile kavga ettim . Ama bu süreç zarfında asla taciz etmedim onları . Aksine konularıma gelmeseler bile barışmaya çalıştım .

Şu bir gerçek ; bana yapılınca bu tavır ve ben karşı çıkınca ELEŞTİRİ KALDIRAMIYOSUN dediler .
Başkasına yapılınca ve tepki almamıza , Tepki göstermemize ÇAMUR ATMA dediler .
Üç kuruşa muhtaç insanlar bunlar
.​

https://www.turkhackteam.org/9190665-post3.html
bu post kendini yukarı çıkarmak ettiğin bütün sözlerini çürütüyor.

Ayrıca üç kuruşa muhtaç insanlar derken kimi kasdediyorsun ?​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.