Çözüldü .py Dosyasını Nasıl .exe'ye Çevirebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spyroxx

Üye
11 Ağu 2018
72
0
Elimde bulunan bir .py dosyam var.
Ek bir kütüphane kullanmıyor. Bu dosyayı nasıl .exe dosyasına çevirebilirim?

İnternet'den denediğim bir kaç yöntem sonucu bozuk ve virüslü görünen .exe dosyalarıyla baş başa kaldım. (İşin ilginç tarafı sadece urllib kullanmam)

Yardım ederseniz sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
Elimde bulunan bir .py dosyam var.
Ek bir kütüphane kullanmıyor. Bu dosyayı nasıl .exe dosyasına çevirebilirim?

İnternet'den denediğim bir kaç yöntem sonucu bozuk ve virüslü görünen .exe dosyalarıyla baş başa kaldım. (İşin ilginç tarafı sadece urllib kullanmam)

Yardım ederseniz sevinirim.

Merhaba Sayın spyroxx Bey Avatarınızı Nasıl Değiştirdiniz Müsaitseniz 30 Saniye Yaza Bilirmisiniz Efendim
Saygılar Leatrix.

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
file converter'lardan birini denedin mi ?

File converter ile py dosyası exeye dönüştürülemiyor.

Bu tür sorular için en doğru kaynak Stackoverflow oradan sorabilir veya daha önce sorulmuş olanlara bakabilirsin. BURADAKİ bağlantıyı kullanarak daha önce bu konuda sorulan soruya gelen cevapları uygulayabilirsin. Özellikle 2.cevapta çok açık bir şekilde görsellerle desteklenerek anlatılmış.

spyroxx

Üye
11 Ağu 2018
72
0
https://convertio.co/tr/

bu siteden bi cevirmeyi dener misin olmazsa baska bi program onerecegim

Gönderdiğiniz site python'u .exe'ye çevirmek için uygun değil.

Bu tür sorular için en doğru kaynak Stackoverflow oradan sorabilir veya daha önce sorulmuş olanlara bakabilirsin. BURADAKİ bağlantıyı kullanarak daha önce bu konuda sorulan soruya gelen cevapları uygulayabilirsin. Özellikle 2.cevapta çok açık bir şekilde görsellerle desteklenerek anlatılmış.

Şuanda deniyorum bir kaç dakika sonra sizi bilgilendireceğim.

spyroxx

Üye
11 Ağu 2018
72
0

Teşekkürler az önce dosyamı dönüştürdüm ve VirusTotal'de tarattım.
Sonuçlar oldukça iyi çıktı teşekkürler.

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Teşekkürler az önce dosyamı dönüştürdüm ve VirusTotal'de tarattım.
Sonuçlar oldukça iyi çıktı teşekkürler.

Önemli değil yalnız o konu 1 yıl 7 ay önce açılmış yani Stackoverflow üzerinden araştırırsanız daha güncel konular bulabilir ve daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Veya Stackoverflow üzerinden konu açarak sorabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.