PyautoGUİ AttributeError: module 'pyscreeze' has no attribute 'locateOnWindow'

HACKKING67

Yeni üye
26 Nis 2020
13
0
Arkadaşlar pythonda kodlayacağım birşey için PyautoGUİ kütüphanesi gerekiyor ancak cmd'ye "pip install pyautogui" yazdığımda "AttributeError: module 'pyscreeze' has no attribute 'locateOnWindow'" hatası ile karşılaşıyorum. Lütfen yardım edin.

Package `pyautogui` not found hatası veriyor
ram 2 ram araştırdım ram ile ilgiliymiş ben bi yeniden başlatayın büyük ihtimal düzelecektir.

Çözüm
@DeathWarrior0 @caylak95
Package `pyautogui` not found
hatası ile karşılaşıyorum.
Yerel Disk'e bak boş yer var mı die ardından bunları denedinmi şu an sana verdiği hata pyautogui paketi bulunamadı dio kurmadın mı?
pip install pipwin kurduktan sonra ardından pipwin install pyautogui yazarakkurmayı dene diyen arkadaşın adımlarını yaptın mı harddiskte boş yer var mı kontrol ettikten sonra?

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
öncelikle
öncelikle pip install pyscreeze ile şu modulu indir ve ardından locateOnWindow bunuda indirmeyi dene pipinstalla gerçi modul değil ama neyse hata verebilir önemli değil.

baktın gene olmuyorsa aynı addan 2 tane vardır o yüzdende böyle hatalar verebiliyormuş 2. yol ise şu adamın adımlarını pyscreeze modulu için deneyerek izle

HACKKING67

Yeni üye
26 Nis 2020
13
0
öncelikle

öncelikle pip install pyscreeze ile şu modulu indir ve ardından locateOnWindow bunuda indirmeyi dene pipinstalla gerçi modul değil ama neyse hata verebilir önemli değil.

baktın gene olmuyorsa aynı addan 2 tane vardır o yüzdende böyle hatalar verebiliyormuş 2. yol ise şu adamın adımlarını pyscreeze modulu için deneyerek izle
"locateOnWindow bunuda indirmeyi dene" nasıl yapablirim?

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
"locateOnWindow bunuda indirmeyi dene" nasıl yapablirim?
cmd yi aç
önce şunu yaz
pip install pyautogui
indirme bitince şunu yaz
pip install locateOnWindow
hata verebilir önemli değil.

2.YOL baktın olmuyor
pip uninstall pyautogui
yaz komple kaldır
pip install pyautogui
yaz ve tekrar indir
gene aynı hatayı veriyorsa 3.YOL 2 tane modul olabilir adamın yaptığı adımları pyscreeze modulu için dene

DeathWarrior0

Yeni üye
6 Tem 2021
11
6
23
Arkadaşlar pythonda kodlayacağım birşey için PyautoGUİ kütüphanesi gerekiyor ancak cmd'ye "pip install pyautogui" yazdığımda "AttributeError: module 'pyscreeze' has no attribute 'locateOnWindow'" hatası ile karşılaşıyorum. Lütfen yardım edin.
merhaba indireceğin paketi bu şekilde indirmeyi dene:
ilk olarak cmd ekranına pip install pipwin yazıp kurulmasını bekle.ardından pipwin install pyautogui yazarak kullanacağın paketi indirebilirsin.

HACKKING67

Yeni üye
26 Nis 2020
13
0
ilk olarak cmd ekranına pip install pipwin yazıp kurulmasını bekle.ardından pipwin install pyautogui yazarak kullanacağın paketi indirebilirsin.
hemen deniyorum.

paket kurulum işlemindeyken (pipwin)"ERROR: Could not install packages due to an OSError: [Errno 12] Not enough space" diye bir hata alıyorum.

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
@DeathWarrior0 @caylak95
Package `pyautogui` not found
hatası ile karşılaşıyorum.
Yerel Disk'e bak boş yer var mı die ardından bunları denedinmi şu an sana verdiği hata pyautogui paketi bulunamadı dio kurmadın mı?
pip install pipwin kurduktan sonra ardından pipwin install pyautogui yazarakkurmayı dene diyen arkadaşın adımlarını yaptın mı harddiskte boş yer var mı kontrol ettikten sonra?

Çözüm

HACKKING67

Yeni üye
26 Nis 2020
13
0
Yerel Disk'e bak boş yer var mı die ardından bunları denedinmi şu an sana verdiği hata pyautogui paketi bulunamadı dio kurmanın mı?
evet yaptım ama verdiği hata yukarıda yazıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.