Pyinstaller İle Oluşturulmuş Exe Dosyasini Python Yapmak

slowy

Üye
16 Kas 2023
56
14
Arkadaşlar Sizce Mümkünmü bi kaç tool denedim builddeki dosyalari verdi ancak şifreli hepsi

slowy

Üye
16 Kas 2023
56
14
Merhabalar,

Py dosyası derken ? Pyinstaller ile python dosyası nasıl oluşturdunuz?
hayir pyinstaller ile bir python dosyasini exe yaptim bu exe dosyasını bir tool ile geri python yapmaya caliştim ancak sadece builddeki kodlari verdi ama hepsi şifreli bunu bir yontemi varmidir?

Merhabalar,

Py dosyası derken ? Pyinstaller ile python dosyası nasıl oluşturdunuz?
biraz yanliş yazmisim pardon xd

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,551
837
Semerkant
hayir pyinstaller ile bir python dosyasini exe yaptim bu exe dosyasını bir tool ile geri python yapmaya caliştim ancak sadece builddeki kodlari verdi ama hepsi şifreli bunu bir yontemi varmidir?

biraz yanliş yazmisim pardon xd

python pyinstxtractor.py executable.exe

Şifreleme, exe bozuk değilse falan çalışacaktır.

slowy

Üye
16 Kas 2023
56
14

Şifreleme, exe bozuk değilse falan çalışacaktır.
onu denemiştim ama verdiği hiç bir dosyada koda ulaşamadım Tüm dosyalar şifrelenmişdi

slowy

Üye
16 Kas 2023
56
14
Sanırım sorun Python ile yazılmış exe dosyalarının kodlarını almak
evet apiler gorunmese yeter. guncelleme toolu kullandikdan sonra koddaki degiskenler ve apileri gordum ancak apilerin 2 sinde direk ?username= gibisinden parametre vardi diğer 2 sinde farkli şekilde post atiyordu direk url den istek atan apileri dediğim yöntem gibi yaptim ve artik bulunmuyor 😀

Son düzenleme:

aytlogo

Katılımcı Üye
20 Kas 2019
853
1,156
Sanal
evet apiler gorunmese yeter. guncelleme toolu kullandikdan sonra koddaki degiskenler ve apileri gordum ancak apilerin 2 sinde direk ?username= gibisinden parametre vardi diğer 2 sinde farkli şekilde post atiyordu direk url den istek atan apileri dediğim yöntem gibi yaptim ve artik bulunmuyor 😀
Marshall ile şifrelemeyi denedin mi

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
Python da exe yapılan kodlar ilk önce pyinstractor yardımıyla çıkarılır sonra results klasörüne tool ismi yani diğer dosyalardan kendini ayıran bir dosya olacak .pyc dosyası bu bytecode halindedir bu pyc dosyasını source code döndürmen için bazı çeşitli araçlar kullanacaksın fakat python 3.10 dan yukarı ise yani fikir alabileceğin kadar okuyabiliyorsun tamamını açamıyor

slowy

Üye
16 Kas 2023
56
14
Python da exe yapılan kodlar ilk önce pyinstractor yardımıyla çıkarılır sonra results klasörüne tool ismi yani diğer dosyalardan kendini ayıran bir dosya olacak .pyc dosyası bu bytecode halindedir bu pyc dosyasını source code döndürmen için bazı çeşitli araçlar kullanacaksın fakat python 3.10 dan yukarı ise yani fikir alabileceğin kadar okuyabiliyorsun tamamını açamıyor
zaten tamami açılmıyor sadece değişkenler ve api url leri cikti api urlerinde eger paremetre yoksa data payload ile gonderirsem gozukmez dimi baya biliyorsunuz galiba bu işleri

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.