⭐Pyrokinezi Nedir?Nasıl Yapılır?⭐

RufSkynoN

Kıdemli Üye
15 Tem 2016
2,206
0
Vatan'
Merhaba arkadaşlar bugün Pyrokinezi ile karşınızdayım dün Telekinezi ile hafif bir anlatım yapmıştım.Her zaman ki gibi ilk nasıl yapılır?değil nedir?ona bakalım...Bende merak ediyorum(şaka şaka etmiyorum :trl)

Pyrokinezi Nedir?

Pyrokinezi ateş kontrolüdür.ateş kontrolü ile ateşe yön verebilir,şekil verebilir,bir yerden bir yere taşıyabilir ateş yapabilir ve ateşi çoğaltıp küçültebilir hatta söndürebilirsiniz.bu konuda yatgınlığı olan insanlar bu konuda uzmanlaşıp bir mum alevini 1-2 cm den 7-8 cmye çıkarabilmektedir.(açıkcası yapabilen görmedin yalan yalan bunlar :trl)

Nasıl Yapılır?

Öncelikle kendinizi sakin ve alevin hareketlerini görebileceğiniz çevre etkenlere olmayan bir yer seçin.Oturun rahat bir koltuğa elinize alın kahvenizi(şaka şaka :trl)kibriti yakın ve odaklanın ve biraz seyretin sonra gözlerinizi kapatın ve onu hayal edin.(sonra bir müslüm baba :trl)Alevin sizsiz bir hiç olduğunu düşünün ve rahatlayın ve derin nefes alıp verin ve enerjinizin artığını düşünün.Sonra enerjinizin elinize geçtiğini hayal edin ve ateşin hareket ettirin evet bu kadar basit değil tabi ki şakaydın en az yüzlerce kez denemeniz lazım ama ne kadar azimli olursanız o kadar iyi olur.Geç olsun güç olmasın!!!

Anlatım bana aittir.Bir ordu kurmayı düşünüyorum element kontrol takımı:)trl) bir sonra ki konuda
görüşmek üzere...​

Son düzenleme:

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
Bencede parapsikoloji olmalı eline sağlık :) İyi anlatım resimde eklesen tam olacak

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Parapsikoloji Kategorisi Olmalı Bence Zamanında Yöneticilere Çok Mesaj Attım Ama Cevap Veren Olmadı
Wicca,Bioenerji,Ökültizm,Maji ve birçok dalda elimde zengin makaleler mevcut.Bu önerinizi yakın bir tarihte ben de Se-ZeR adminimize ilettim,umarım olumlu sonuç alırız.

RufSkynoN

Kıdemli Üye
15 Tem 2016
2,206
0
Vatan'

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Arkadaşımız konuda belirtmemiş ama bu uygulama eksik gibi geldi biraz bana,sadece bunları yaparsanız hiçbir geri dönüş alamazsınız söndüremezsiniz.Göründüğünden çok daha zor bir çalışma bu.
En azından başlamadan önce yaklaşık bir saat meditasyon yapmanızı,tüm kalbinizle içinizdeki enerjiye inanmanızı ve güvenmenizi (düşündüğünüzden çok daha önemli bu) tavsiye ederim.
İyi çalışmalar. :)

BADWOLF007

Katılımcı Üye
1 Şub 2015
602
0
Merhaba arkadaşlar bugün Pyrokinezi ile karşınızdayım dün Telekinezi ile hafif bir anlatım yapmıştım.Her zaman ki gibi ilk nasıl yapılır?değil nedir?ona bakalım...Bende merak ediyorum(şaka şaka etmiyorum :trl)

Pyrokinezi Nedir?

Pyrokinezi ateş kontrolüdür.ateş kontrolü ile ateşe yön verebilir,şekil verebilir,bir yerden bir yere taşıyabilir ateş yapabilir ve ateşi çoğaltıp küçültebilir hatta söndürebilirsiniz.bu konuda yatgınlığı olan insanlar bu konuda uzmanlaşıp bir mum alevini 1-2 cm den 7-8 cmye çıkarabilmektedir.(açıkcası yapabilen görmedin yalan yalan bunlar :trl)

Nasıl Yapılır?

Öncelikle kendinizi sakin ve alevin hareketlerini görebileceğiniz çevre etkenlere olmayan bir yer seçin.Oturun rahat bir koltuğa elinize alın kahvenizi(şaka şaka :trl)kibriti yakın ve odaklanın ve biraz seyretin sonra gözlerinizi kapatın ve onu hayal edin.(sonra bir müslüm baba :trl)Alevin sizsiz bir hiç olduğunu düşünün ve rahatlayın ve derin nefes alıp verin ve enerjinizin artığını düşünün.Sonra enerjinizin elinize geçtiğini hayal edin ve ateşin hareket ettirin evet bu kadar basit değil tabi ki şakaydın en az yüzlerce kez denemeniz lazım ama ne kadar azimli olursanız o kadar iyi olur.Geç olsun güç olmasın!!!

Anlatım bana aittir.Bir ordu kurmayı düşünüyorum element kontrol takımı:)trl) bir sonra ki konuda
görüşmek üzere...​

Takıma beni de alın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.