[PYTHON] ALMS BOT | 60 Saniyede Bütün Dersleri İzleyin!

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0
Merhabalar,

ALMS çoğu üniversitede kullanılan bir uzaktan eğitim platformu.
Bazı üniversiteler giremediğiniz canlı derslerin tekrarını bu platform üzerinden yayınlıyor ve eğer tekrarın hepsini izlerseniz sizi derse girmiş sayıyor. Ben de devamsızlık problemi yaşadığımdan siteyi biraz inceledim ve sitenin çalışma prensibini taklit eden bir program yazdım. Program verdiğiniz kursdaki girilmemiş bütün dersleri buluyor ve hepsine tek tek giriyor. Ders ne kadar uzun olursa olsun bütün derslere girmesi yaklaşık 1 dakikasını alıyor. İhtiyacınız olan tek şey kurs id'si, kullanıcı adınız ve şifre.

Kurulum için requirements.txt dosyasının olduğu dizine girip "pip install -r requirements.txt" yazmanız yeterlidir.

https://github.com/tarik0/almsbot

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.