Python Binance Trade Bot

MaliTR

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
333
7
Selamlar THT ailesi,

Sizlere Binance Trade Bot'unu tanıtmak istiyorum,

Bot tamamen sanal para ile çalışmaktadır, geliştirildiği taktirde binance api kullanılarak gerçek alım satım da yapabilir,

Botta komisyon kesintileri de yapılmaktadır, fazla da uzatmadan anlatıma geçiyim.

Python sürüm: 3.6

Gerekli moduller:
pip install python-binance
pip install colorama
pip install requests
pip install telebot

Coin 5 dakikalıkta %1.67 yükselişte alır %2.18 düşüşte satar ve bunları coin ve para klasörlerine kaydeder.

Coin 15 dakikalıkta %2.67 yükselişte alır %3.68 düşüşte satar ve bunları coin ve para klasörlerine kaydeder.

Hesaplayıcı ile aldığınız coinlerin satılmış halinde toplam paranızı hesaplayabilirsiniz. (coinleri satmaz sadece satılırsa ne kadar olduğunu gösterir)

Not!: Lütfen .bat dosyalarını çalıştırınız, binance api veri çekememe gibi özel durumlarda error verdiği zaman kendini yeniden başlatacaktır.

Telegram Bot ile size bildirim de göndermektedir.

Kaynak dosyalarını GitHub'a yükledim, Github Linki TIKLA

.py dosayaları 4 e ayrılmıştır sebebi ise binance apisinin 1200 sınırı ve yavaş çalışması

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK
Dakika ve oranlar neye göre belirlenmiş? Bu işin ya olasılığı yapılmış ya da fonksiyona dönüştürülmüş olması gerekmez mi? Her zaman aynı zaman dilimi ve aynı oranlarla işlem yaptırmak ne kadar mantıklı?

MaliTR

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
333
7
Dakika ve oranlar neye göre belirlenmiş? Bu işin ya olasılığı yapılmış ya da fonksiyona dönüştürülmüş olması gerekmez mi? Her zaman aynı zaman dilimi ve aynı oranlarla işlem yaptırmak ne kadar mantıklı?
2 adet zaman dilimi var
1. 5 dakikalık
2. 15 dakikalık
bu süreleri kod içerisinden 1 dakika ve 3 dakikaya kadar düşürebilirsiniz,
Binance'sın sunduğu api çok yavaş çalışmakta.

Test amaçlı yazdım, bir nevi sistemin temelini attım şimdi bunu algoritmalarla destekleyebilirim, gerçek para ile kullanılmamalı zaten bunu geliştirirken konuyu da güncelleyeceğim.

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK
2 adet zaman dilimi var
1. 5 dakikalık
2. 15 dakikalık
bu süreleri kod içerisinden 1 dakika ve 3 dakikaya kadar düşürebilirsiniz,
Binance'sın sunduğu api çok yavaş çalışmakta.

Test amaçlı yazdım, bir nevi sistemin temelini attım şimdi bunu algoritmalarla destekleyebilirim, gerçek para ile kullanılmamalı zaten bunu geliştirirken konuyu da güncelleyeceğim.
Farklı parametreler eklendiğinde daha kullanışlı olabilir. Eline sağlık ve kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.