Python Bölümü Açılsa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Al Sa Her

Üye
23 Nis 2015
238
1
Merhaba yönetici arkadaşlar,

biliyorsunuz python artık çok kullanılan ve öğrenilme hevesi gittikçe artan bir dil. buna rağmen türkçe kaynak bulunması da zor bir dil. forumda python hakkındaki paylaşımlar Diğer Programlama Dilleri başlığı altında dağınık olarak bulunuyor. Programlama bölümüne alt başlık olarak Python da açılsa güzel olmaz mı?

benim gibi python kullanan arkadaşlar için paylaşım yapılacak ayrı bir bölüm güzel olabilir.

Al Sa Her

Üye
23 Nis 2015
238
1
Zaten Yeteri Kadar Konu Var Ayrıca Diller Olarakta Var Gereği Yok Bence.

var ama çok dağınık. python eğitim setlerinin ya da python nedir tanıtımlarının olduğu bir bölüm değil kodların bulunduğu projelerin paylaşıldığı bir bölüm düşünmüştüm.

Her Dil İçin Ayrı Bölüm Açılsa Düşünemiyorum..

tabi ki her dil için açılması uygun olmaz. ama python çok kullanılan ve en popüler dillerden biri.

ReaverX

Üye
21 Kas 2015
88
0
Nonentity
katılıyorum bende python öğrenmek istiyordum da bütün setler ingilizce (tamam inglizce var ama) bazı noktaları anlayamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.