[PYTHON] Bunların hangisini kullanmam gerek?

rawwrath

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
713
1
Winterfell
rO93Zz.png

5DVgMA.png

Arkadaşlar hangisini kullanmam gerek arama yerine python yazınca 2 tane var teker teker açtım ve böyleler yeni öğrenmeye başlıyorum.

Birde bir şey sorucam benim izleyeceğim ders linuxdan anlatıyor ama ben windowstan uygulayacağım sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:

rawwrath

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
713
1
Winterfell
Linux kurarsan hazır içinde kurulu olur zaten aynı cmd benzer bir farkı olmaz windowsda pycharm iyidir veya IDLE de kullanabilirsin

arkadaşlar windowsu silmeden linux kullanma var mı? yani windows üzerine linux varmı istediğim zaman windowsa istediğim zaman linuxa geçebileceğim?
Pycharm yazdığım kodu çalıştırmak için değil mi üstteki arkadaş çalıştırmak için dedi

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
arkadaşlar windowsu silmeden linux kullanma var mı? yani windows üzerine linux varmı istediğim zaman windowsa istediğim zaman linuxa geçebileceğim?
Pycharm yazdığım kodu çalıştırmak için değil mi üstteki arkadaş çalıştırmak için dedi

GRUB2 yöntemiyle hem GNU hem Windows kullanabilirsin. PyCharm bi' IDE , yazdığın kodu çalıştırabilir. Lakin bu çalıştırma python3 main.py'den farkı yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.