Python Dlive Chat Botu!

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,731
1,070
Evren
Herkese merhaba değerli THT takipçileri bu konumda sizlere zaza215 adlı üyenin benden
istediği bir programı tanıtacağım.Programın amacı 10 tane üyelikten sıra sıra istediğiniz bir
yayıncıya mesajlarlar atabiliyorsunuz.Programı
PYTHON programlama dili ile yaptım umarım
beğenirsiniz:)

Programın çalışabilmesi için
Chrome tarayıcınız son sürüm olmalıdır.Programı verdiğim klasörün
içinde çalıştırın eğer programı başka bir dizine taşırsanız çalışmayacaktır.

İndirme Linkleri:
Link:
Vt:VirusTotal

Bir sonraki konumda görüşmek üzere iyi günler dilerim:)

zaza215

Yeni üye
22 May 2020
40
3
Ellerine , bilgine sağlık hocam çok kısa sürede bir de böyle bir programı istek üzerine yapmış olman ve hiç bir karşılık beklemden zaman harcamış olman takdire şayan teşekkrler tekrar tekrar

hackyapamayanx

Yeni üye
8 Ağu 2015
8
0
birde ben çalıştıramadım nasıl kullanıyoruz programı :D biraz detay verir misin
ben macroyla 3-4 hesaptan elle yapıyordum program çalışırsa çok işime yarar

hackyapamayanx

Yeni üye
8 Ağu 2015
8
0
2 exe vardı birini açınca cmd açıldı onda sıkıntı öbürü açınca hata verdi hataya hemen bakıyım bir daha
! "C:\Users\hakan\AppData\Local\Temp\Rar$EXa10744.20121\Dlive Chat Bot\dlive_chatBot\dlive.exe" çalıştırılamıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.