Python eğitim

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,297
833
Ddos
Selam,
Python da temel seviyedeyim ve kendimi geliştirmek istiyorum önerebileceğiniz kaynaklar varmı ama udemy gibi paralı olmasın ücretsiz önerirseniz sevinirim
iyi forumlar....

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,745
1,097
Evren
Sürekli proje geliştirmeye çalış.Aşağıda bırakacağım linklerden örnek projelere ulaşabilirsin:

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,297
833
Ddos
Sürekli proje geliştirmeye çalış.Aşağıda bırakacağım linklerden örnek projelere ulaşabilirsin:

Teşekkürler

apronx

Yeni üye
9 Kas 2021
33
34
Benim önerim uygulamalı bir şekilde gitmen olur. Bunun için asıl temel kısmı ücretsiz olan codecademy ile diğeri datacamp olur. 2. dediğim biraz alternatif gibi 1. yi tavsiye ederim. İyi forumlar.

Nolife

Üye
28 Mar 2021
241
77
Selam,
Python da temel seviyedeyim ve kendimi geliştirmek istiyorum önerebileceğiniz kaynaklar varmı ama udemy gibi paralı olmasın ücretsiz önerirseniz sevinirim
iyi forumlar....
Merhaba,
İleri seviye python eğitimleri var onlara bakabilirsiniz ve bir sürü arşiv var onları indirip ilerleyebilirsiniz aynı şekilde boş olmaksızın proje geliştirin o zaman çok başarılı olursunuz.
İyi forumlar.

The Gölge

Katılımcı Üye

Rx

Kıdemli Üye
12 Ocak 2021
2,316
1,445
(nowhere) in

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,463
Shibuya
Merhabalar
BTK eğitimi gibi Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından oluşturulmuş, bilgeist platformu var.
Python, grafik tasarım, kodlama, web sitesi geliştirme, dijital fotoğrafçılık vb. Kategorilerde çevrimiçi (Online) eğitim veriyor. Sanırım bu eğitimler sonrası bir sertifikalandırma olayı oluyor. (Örnek sertifikayı aşağıda resim olarak bulabilirsiniz) Tamamen ücretsizdir.

qcizf79.jpg

İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.