Python ile discord hesap açıcı kodladım bunu paylaşayımı ?

Nightfirex

Yeni üye
15 Nis 2019
20
0
1-) THT nin discord gurubu varmı varsa atarmısınız ?
2-) Forumda Hesap vs paylaşmak yasak mı ?
3-) Python ile discord hesap açıcı kodladım bunu paylaşayımı ? ( Nasıl lisanslayıp da paylaşırım ? )

Cevaplarınızı bekliyorum
Umarım konu doğru yerdedir

Discord: Nightfirex#8830

Son düzenleme:

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
20
407
Kainat
Cevap: Bi sorum olcak içeri gelin

1-) THT nin discord gurubu varmı varsa atarmısınız ?
2-) Forumda Hesap vs paylaşmak yasak mı ?
3-) Python ile discord hesap açıcı kodladım bunu paylaşayımı ? ( Nasıl lisanslayıp da paylaşırım ? )

Cevaplarınızı bekliyorum
Umarım konu doğru yerdedir

Discord: Nightfirex#8830
1- Discord grubu yok diye biliyorum
2) Evet, yasak
3)Paylaşabilirsin

'PANDA

Uzman üye
20 Ocak 2019
1,094
2
555
Cevap: Bi sorum olcak içeri gelin

1) tamamen forum üzerindeyiz discord grubu yok ama oyuncu topluluğu var
2) hesap paylaşmak yasak
3) evet paylaşabilirsin ama virüs olmasın aman

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.