Python ile Hack programı yazma

CsoD

Katılımcı Üye
18 Ağu 2021
264
112
THT FORUM
Arkdaşlar bir sosyal medya platformunda ki arkadaşım şöyle dedi ;

Python öğrendikten sonra kendi hack programlarını yazıp ilerleyebilirsin dedi ? zaten ben python öğrenme aşamasındayım ama Python öğredikten sonra bu Python bilgimle hack programı yazabilir miyim ? zaten python ile böyle bir şey yapılır biliyorum ama programı kodlayabilmek için SADECE PYTHON bilgisi yeter li olur ? program algoritmasını neye göre yapacağım yani ?

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199

Python öğrendikten sonra kendi hack programlarını yazıp ilerleyebilirsin dedi ? zaten ben python öğrenme aşamasındayım ama Python öğredikten sonra bu Python bilgimle hack programı yazabilir miyim ? zaten python ile böyle bir şey yapılır biliyorum ama programı kodlayabilmek için SADECE PYTHON bilgisi yeter li olur ? program algoritmasını neye göre yapacağım yani ?
Merhaba,
Python öğrenerek hacking için tool yazabilirsiniz. Sadece python yeterli olmayabilir bazı toollar için. İyi forumlar dilerim :)

ıcmılızaY

Katılımcı Üye
28 Tem 2021
426
270
19
Belirsiz!

Şu Şekilde Örnek Vereyim.
Resim Çizince Boyarken Farklı Renkler Kullanırsın Çünkü Dağa Güzel Görünsün Dağa Göz Alıcı Görünsün Diye Değil mi?
Hack Uygulaması Yaparken de Bütün Dillerden Az da Olsa Bilmen Lazım Ki İdeal Değilde Güzel İşe Yarar Faydalı Bir Uygulama Olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CsoD

Katılımcı Üye
18 Ağu 2021
264
112
THT FORUM
ŞU ŞEKİLDE ÖRNEK VEREYİM.
RESİM ÇİZİNCE BOYARKEN FARKLI RENKLER KULLANIRSIN ÇÜNKİ DAĞA GÜZEL GÖRÜNSÜN DAĞA GÖZ ALICI GÖRÜNSÜN DİYE DEĞİLMİ ?
HACK UYGULAMASI YAPARKENDE BÜTÜN DİLLERDEN AZ DA OLSA BİLMEN LAZIMKİ İDEAL DEĞİLDE GÜZEL İŞE YARAR FAYDALI BİR UYGULAMA OLSUN.
Elbette.. ama asıl sormak istediğim şey Programın algoritmasını yazmak için sadece Python yeter mi ?

Merhaba,
Ciddi Bir Program İstiyorsanız, Kesinlikle Python yeterli Olmaz Ama Beginer bir tools Yazabilirsiniz.
Ciddi ya da beginer programlardan kastınız nedir ? örnek verebilir misiniz ? ben daha çok web hack üzerine toollar yapma istiyorum mesela xss açığını sömürmemde faydalı olacak bir tool.

KaptanTR

I Am Developer
17 Nis 2015
1,670
1,723
Merhaba dostum, sana bir örnek projeden anlatayım sonrasında anlayacaksın. Şimdi ben rat programı yazmak istiyorum diyelim, rat yazmak sadece programlama bilmek yetmez. Bunun yanında ağ bilgisi ve asenkron programlamayı, anti virüsleri atlatmak için şifreleme türlerini bilmek gerekir. İyi bir programcı olmak istiyorsan, bol bol farklı alanlarda proje geliştirmeye bak. Ne demek istediğimi o zaman daha iyi anlamış olursun.

rabbit1

Katılımcı Üye
3 May 2021
418
83
Bozkır
Elbette.. ama asıl sormak istediğim şey Programın algoritmasını yazmak için sadece Python yeter mi ?
Python ile bir tool yazarsin ama cok guclu bir framework istiyorsan ve sıfırdan kendin yazacaksansa go ruby c# vb bi sürü yazilim dili bilcwn sobra alican bitane debian katoolin bascan sonra dil ondirib ekstra kendi toolunuda yazcan offf müq

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

Ahmet Birkan'ın aşağıdaki gibi bir eğitimi mevcut. İşinize yarayacaktır.

Açıklama​

Gelen İstekler Doğrultusunda Hazırlanmış Olan Bu Kurs Sayesinde Hiç Bir Programlama Bilgisi Olmayan Arkadaşların Siber Güvenlik Alanında Program Yazmaları Sağlanacaktır. Temel Düzeyde Programlama Bilgisi İçeren Bu Kurs Sayesinde Sizlerde Program Yazabileceksiniz. Tanıtım Videosu Seyrederek Nasıl Bir Program Yazabileceğinizi Görebilirsiniz. Tanıtım Videosunda Örnek 3 Program Gösterilmiştir. Daha Fazlası İçin Bu Kursu Satın Almanız Yeterli. Var Olan 15 Eğitim Videosu Sayesinde Yüzlerce Program Yazabileceksiniz. Alacak Arkadaşlara Şimdiden Başarılar Dilerim.

Bu kurs kimler için uygun:​

• Kendi hacking araçlarını yazmak isteyen herkes bu kursa katılabilir

CsoD

Katılımcı Üye
18 Ağu 2021
264
112
THT FORUM
Merhaba değerli üye;

Ahmet Birkan'ın aşağıdaki gibi bir eğitimi mevcut. İşinize yarayacaktır.

Açıklama​

Gelen İstekler Doğrultusunda Hazırlanmış Olan Bu Kurs Sayesinde Hiç Bir Programlama Bilgisi Olmayan Arkadaşların Siber Güvenlik Alanında Program Yazmaları Sağlanacaktır. Temel Düzeyde Programlama Bilgisi İçeren Bu Kurs Sayesinde Sizlerde Program Yazabileceksiniz. Tanıtım Videosu Seyrederek Nasıl Bir Program Yazabileceğinizi Görebilirsiniz. Tanıtım Videosunda Örnek 3 Program Gösterilmiştir. Daha Fazlası İçin Bu Kursu Satın Almanız Yeterli. Var Olan 15 Eğitim Videosu Sayesinde Yüzlerce Program Yazabileceksiniz. Alacak Arkadaşlara Şimdiden Başarılar Dilerim.

Bu kurs kimler için uygun:​

• Kendi hacking araçlarını yazmak isteyen herkes bu kursa katılabilir
Sağ ol kral

R

R3sty

Ziyaretçi
Sağlam bir hack programı yazmam için hangi dillerde bilgimin olması gerekli biraz daha açabilir misiniz?
Merhaba dostum, sana bir örnek projeden anlatayım sonrasında anlayacaksın. Şimdi ben rat programı yazmak istiyorum diyelim, rat yazmak sadece programlama bilmek yetmez. Bunun yanında ağ bilgisi ve asenkron programlamayı, anti virüsleri atlatmak için şifreleme türlerini bilmek gerekir. İyi bir programcı olmak istiyorsan, bol bol farklı alanlarda proje geliştirmeye bak. Ne demek istediğimi o zaman daha iyi anlamış olursun.

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,322
360
pythonda modülleri bilmen çok önemli bunları bilmen yeterli olabilir
requests
random
subprocess
threading
os
sys
socket
temel olarak bunları bil hack araçları yazarsın dahada fazla bilmek istiyorsan daha fazla modülleri öğrenebilirsin birde temel python bilgisi öğrenirsen yeterli olur

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,332
920

Elbette kendi algoritmalarını oluşturabilirsin. Kendi hack toolarını oluşturabilirsin. Bak ben bugün 7 saat çalıştım. Daha bitmesine bir aydan fazla bir süre var. Kolay iş değil yani...

Temel python bilgisine eriştikten sonra Modülleri öğren. YouTube veya herhangi bir platform fark etmez. Kısa kısa sitelerden veriler çek. API kullanımlarını öğren. Python ile yapılan örnekleri incele...

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
416
195

MerhaB kendi toolunuzu yazdınız mı, eğer hala yazıyorsanız katılabilir miyim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.