Python ile ilgili bir kaç sorun

LsbaRRo

Üye
13 Mar 2013
82
0
Esenlikler dostlarım bugün python indirip yavaş yavaş öğrenmek istedim dili.Okuduklarıma göre en sade olarak python varmış.Sizlere sorularım şunlar:
Sitemizde sade anlatımı olan eğitim set'i varmıdır? var ise yoruma yazarsanız çok mutlu olurum
Ve Ben mesela sitenin IP'sini öğrenmek istiyorum bunu python ile yapmam mümkünmüdür?

cahilliğimi mağruz görünüz yeni yeni öğrenmeye başlıyorum.Teşekkürler şimdiden THT Ailesi <3

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.